Kahve Falında Kandil Görmek

Kahve Falında Kandil Görmek
16 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.852 kez okundu.

Kahve falında kandil görmek; ümitlerinizi yitirdiğiniz bir konuda size umut ışığı olacak bir insanı simgeler. Bu insan sizin hayallerinizin suya düşmemesi ve gelecek planlarınızın mahvolmaması adına size çok yardımcı olacak. Falda kandil görmek, geleceğe yönelik atılan her adımda başarılı olmak ve sürekli bir umudun yeşereceği manasına gelir. Sağlık sorunu olan biri varsa, ondan müjdeli bir haber duyacaksınız.

falda kandil gormekKahve fincanında kandil şekli çıkması, bazı fal bakan kişiler tarafından gelecek günlerde aile hayatında müjdeli haberler almak olarak yorumlanır. Evli olan bir bayanın falında kandil işareti çıkarsa, çocuk dünyaya getireceği müjdesi verilir. Erkek bir çocuk sahibi olabilirsiniz. Kahve tabağında kandilin anlamı, hane içerisinde bebek müjdesi almaktır. Evli akrabalarınızdan biri sizi arayarak veya haber yollayarak, erkek çocuk beklediği müjdesini verebilir.

Falda görülen kandil sembolü, evli ve bekar olan fal sahipleri için iyi manalara gelir. Bekar birinin falında kandil figürü varsa, kısmetinizi engelleyen kişilerin size bir zararda bulunamayacağına ve sevdiğiniz insanla dünya evine gireceğinize yorumlanır. Kahve falında kandil ve mum şekilleri birlikte çıkarsa, ruh eşinizi bulacağınızı gösterir. İlişkilerde uyum sağlanacak ve eşiniz size gelecek hakkında hep ümit verecek. Gelecek kaygılarınız yakında yok olacak.

Kahve falında kandil ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, bu sembolü yanında çıkan diğer şekillerle beraber yorumlayabilirler. Bazı fal yorumcuları, falda beliren kandil simgesinin fal sahibine kötülük yapacak insanlar olduğuna yorumlar. Ancak bu sembol çoğu fal yorumcusu tarafından umutların artması ve sıkıntıların sona ermesi şeklinde ifade edilir. Sizlerin de bu sembolle ilgili pozitif yorumlarda bulunmasını öneriyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git