Kahve Falında Kaplan Görmek

Kahve Falında Kaplan Görmek
6 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 40.493 kez okundu.

Kahve falında kaplan görmek; düşmanlarınıza karşı tetikte olmanız yönünde yorumlanır. Size karşı hasetlik besleyen ve huysuz bir karaktere sahip insanı da simgeler. Bu kişi asabi tavırlarıyla sizin keyfinizi kaçırabilir ve geleceğe dair ideallerinizin önüne geçebilir. Aile büyüklerinden biri ya da fal sahibinin yakın çevresinden sözü geçen bir insan fal sahibine psikolojik baskı uygulayabilir. Bu psikolojik baskılar sebebiyle ideallerinizden ve hayallerinizden vazgeçme aşamasına gelebilirsiniz. Falda kaplan görmek, bazen de fal sahibinin çevresinde huzursuzluk çıkaracak bir insana işaret eder. Bu insan iş hayatınızda, okul veya sosyal çevrenizde sizi küçük düşürebilir.

falda kaplan gormekKahve fincanında kaplan şekli çıkması, genelde sinirlerini kontrol edemeyen ve dengesiz bir insanın fal sahibini üzeceğine yorumlanır. Eğer çalışma hayatında çekindiğiniz biri varsa, o kişi yüzünden bir müddet daha yerinizde sayabilirsiniz. Bu kişi patronunuz da olabilir. İş hayatınıza yönelik bazı sıkıntıları paylaşmakta zorluk çekebilirsiniz. Kahve tabağında kaplanın anlamı, hane içerisinde sürekli bir huzursuzluk yaratan insanın sizi çok üzeceğine yöneliktir. Bu insan sürekli bir tartışma ve kavga ortamı olması için çaba gösteriyor olabilir ve herkesi birbirine katma gayesi içerisinde olabilir.

Falda görülen kaplan sembolü, bazı fal yorumcuları tarafından değiştirilmesi gereken alışkanlıklara yorumlanır. Gücünüzü gelecek idealleriniz için harcadığınız takdirde hayallerinize erişebileceksiniz. Size engel olmaya çalışan insanlarla fazla zaman kaybetmemeye gayret edin. Kahve falında kaplan yüzü görmek, öfkesini kontrol edemeyen bir insanı simgeler. Bu insanla ilerleyen günlerde tartışabilirsiniz. Kahve falında kaplan suratı görmek, bazen de fal sahibinin eşiyle sorunlarının artması ve her konuda anlaşamadıklarına işaret eder. Eşinizle bir konuda fikirleriniz ters düşebilir.

Kahve falında kaplan kafası görmek,  enerjinizin yükseleceğine ve atağa kalkacağınıza yorumlanır. İş veya eğitim hayatında hızlı bir yükseliş söz konusu olabilir. Kahve falında kaplan yavrusu görmek ise, sevdiklerinize söyleyemediğiniz veya söylemekten çekindiğiniz sorunları ifade eder. Bazı insanları eleştirmek ve hatalarını dile getirmekte zorluk çekebilirsiniz.

Kahve falında kaplan ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, çevrelerinde yer alan insanların davranışları nedeniyle ruhsal bir çöküş yaşayabilirler ve kendi kabuklarına çekilme kararı alabilirler. Fakat tam tersine daha güçlü ve azimli olmanız gereken bir dönemdesiniz. İdealleriniz uğruna bazı negatif kişileri hayatınızdan çıkarmak zorunda kalabilirsiniz.

Kahve fincanında kaplan sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında çita görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git