Kahve Falında Kaz Görmek

Kahve Falında Kaz Görmek
21 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 10.361 kez okundu.

Kahve falında kaz görmek; güçlerinizi keşfedeceğinize ve yeteneğiniz olan konulara yöneldiğiniz takdirde başarılı olacağınıza yorumlanır. Kaz sembolü, kahve falında negatif bir anlam taşımaz. Pozitif yorumların yapıldığı bu sembol, sezgilerin güçlenmesi ve bağımsızlık yoluyla kazanç anlamına da gelir. Falda kaz görmek, aksi tavırlardan kurtulduğunuz takdirde çok mutlu olacağınızı gösterir. Güzel bir geleceği müjdeler ve mükemmel bir şekilde sorumluluklarınızı yerinize getireceğinizi simgeler.

falda kaz gormekKahve fincanında kaz şekli çıkması, fal sahibinin sorunlardan uzaklaşma ihtiyacı duyacağına yorumlanır. Fincanın ortasında kaz şekli çıkarsa, bir süre yalnız kalmak ve kafanızı dinlemek isteyebilirsiniz. Kahve tabağında kaz çıkması, içe dönük bir insan olduğunuzu gösterir. Ancak aile bireyleriniz sizlerden ilgi ve alaka bekliyor olabilirler. Ailenizle aranızdaki bağları güçlendirdiğiniz takdirde, onlarla vakit geçirmekten daha çok keyif alacaksınız.

Falda görülen kaz sembolü, bu hayvanların bembeyaz kanatları olduğu için huzur ve sükuneti çağrıştırır. Aradığınız huzuru yeni tanışacağınız insanlarda bulabilirsiniz. Bekar olanlar, ilişkiye başlayacakları insanda aradıkları tüm iyi özellikleri bulabilecekler ve hayırlı bir insanla birliktelikleri olacak. Evli olanların ise sofrasına bereket yağacak. Parasal konularda sıkıntılarınız tez vakitte azalmaya başlayacak ve ailenizle birlikte bereketli günlere erişeceksiniz.

Kahve falında kaz ya da ördek görmek, zenginliğin habercisidir. Parasal konularda sizleri bekleyen sürprizleri işaret eder. Bir yerden beklenilen para yakında elinize ulaşacak demektir. Geleceğinizi daha sağlam zeminler üzerine kurmaya başlayacaksınız. İş hayatında daha kalıcı başarılarınız olacak. Kahve falında kaz başı görmek, geçmişte çekilen sıkıntıların sona ermesi anlamına gelir. Kahve falında kaz kafası görmek de aynı anlamı taşır. Falına bakılan kişi büyük zorluklar sonrasında hayallerinde yaşama erişecek ve iç huzura kavuşacak demektir. Kahve falında kaz ayağı görmek, çekilen cefa sonrası hızlı yol kat etme ve hak edilen kazanca yorumlanır. Hasretini çektiğiniz o sükunet dolu günlere çok yakında erişeceksiniz. Eski defterleri kapattığınız takdirde, iç huzuru bulacak ve daha mutlu olacaksınız.

Kahve falında kaz ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, karanlık bir dönemi bitirerek aydınlık bir döneme kavuşacaklar. Tüm endişe ve kederiniz zamanla yok olacak ve güzellikler sizi bulacak. Sizlerin mutlu olması, ailenizi de sevindirecek.

Kahve fincanında kaz sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında kuğu görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Kaz Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Özge arıkan dedi ki:

    Kahve falımda kaz çıktı ne anlama geliyor

Sayfa başına git