Kahve Falında Kelepçe Görmek

Kahve Falında Kelepçe Görmek
21 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.858 kez okundu.

Kahve falında kelepçe görmek pek de iyiye alamet değildir. Fincanda kelepçe gören kişi çaresizliklerle baş başa kalacak, farklı konulara ve olaylara karşı eli ayağı bağlı kalacak demektir. Kelepçe çaresizliğin yanı sıra aynı zamanda, tartışmalara, kavgaya ve şiddete de delil olabilir. Münakaşalı ortamlarda bulunacağınıza, bir yakınınızın münakaşa ettiğine şahit olacağınıza ya da kendinizin de münakaşa edeceğinize delalet edebilir kelepçe.

Fincanda polis tarafından eli kelepçelenerek götürülen bir kişi, çok mağdur durumlarda kalabilir ve mahrumiyet çekebilir. Öte yandan eli kelepçelenen ya da zincire vurulan bir kişi eski fal yorumcularına göre 3 şekilde yorumlanabilir

Buna göre falda  kelepçelenmek :

1 – kuvvete ve zenginliği

2 – düşmana karşı galip gelmeye

3 – işlerde düzene ermeye delil olmaktadır. Kahve falında kelepçe görmek gördüğünüz gib pek de iyi yorumlanmamaktadır.

Fakat yine de falda kelepçeyi elinize, bileklerinize takılmış halde görmek çaresizliğe, çözümsüzlüğe, zor günlere işaret eder. Kolay çözülmeyecek olaylar fal sahibini beklemektedir. Sıkıntılarla bir başına kalmak ve kimseden de yardım görememek anlamına gelmektedir. Kısmetsizlik, şanssızlık ve mutsuzluk bir sürede olsa, falında kelepçe vurulmuş olan kişinin ardını bırakmaz. Aynı zamanda sorunlarının birinin bitmeden diğerinin başlayacağı anlamına da gelmektedir. Bu kişi oldukça meşakkatli günlerden geçer ve bir hayli zorlanır. falda kelepçe kendinden uzakta duran kişi eski güzel günlerine kavuşmak için çabalayacaktır. Yine fincanda açık kelepçe görmek size uzanacak olan yardım elini işaret eder. Kahve falında kelepçe görmek genelde daralmak olarak yorumlanmaktadır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git