Kahve Falında Kılçık Görmek

Kahve Falında Kılçık Görmek
17 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 10.434 kez okundu.

Kahve falında kılçık görmek; tüm dileklerin tez vakitte gerçek olması anlamına gelir. Fal sahibi yüreğini ferah tuttuğu sürece isteklerine sırasıyla erişecek demektir. Fincanın ortasında kılçık işareti görülürse, fal sahibinin bazı hayallerinin çok şaşıracağı kadar kısa bir zaman içerisinde erişmesine yorumlanır. Fincanın kenarında kılçık figürü belirmişse, bu sefer de uzun vadede isteklerin gerçek olması ve almak istediği bir şey için bir müddet daha bekleyeceğini ifade eder. Falda kılçık görmek, aynı zamanda sözünüzün eri bir insan olduğunuzu simgeler. Fal sahibi geçmişte verdiği sözleri yerine getirdiği takdirde hiçbir sorunla karşılaşmayacak.

falda kilcik gormekKahve fincanında kılçık şekli çıkması, bazı fal yorumcuları tarafından dostlarınızla şu günlerde çok iyi anlaşacağınıza ve onlarla arkadaşlıklarınızı pekiştireceğinize yorumlanır. Eski dostlarınız sizleri arayarak hatırınızı sorabilirler. Kahve tabağında kılçığın anlamı, fal sahibinin haneden birine verdiği sözün şu günlerde karşısına çıkacağı ve bu sözü yerine getirmek zorunda kalmasıdır. Yoksa haneden biriyle aranız bozulabilir. İnsanlara karşı güveninizi tazelemek isteyebilirsiniz.

Falda görülen kılçık sembolü, özünde sevecen ve güvenilir bir insan olduğunuzu gösterir. Aynı zamanda yeni tanışacağınız insanların da dış görünüşüne göre yargıda bulunmak yerine özlerinde nasıl insan olduklarını çözmeniz size bir artı değer katacak. Aşk hayatınız ise renklenecek ve ilişkisi olanlar sevdikleri insanla mutluluklarını pekiştirecekler. Kahve falında balık kılçığı görmek, yaratıcı görüşleriniz sayesinde iş hayatında daha başarıla bir konuma yükseleceğinize yorumlanır. İş arkadaşlarınızla ortak paydada buluştuğunuz sürece uzun vadede bir sorunla karşılaşmayacaksınız. İş arkadaşlarınızla dostluklarınızı sağlam temeller üzerine kurmaya özen gösterin. Kahve falında kılçıklı balık görmek, bazen de ufak bir sağlık sorunu atlatılacağına haber verir. Ufak bir yürek kalkımı olacak.

Kahve falında kılçık ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, iş ve aşk hayatlarında bir müddet saha sorunlardan uzak olacaklar. Verilen sözlerin yerine getirileceği zaman çok yakın ve sizler güven kaybı olmaması adına bu sözleri bir bir yerine getirmek zorunda kalabilirsiniz.

Kahve fincanında kılçık sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında balık görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git