Kahve Falında Kulak Görmek

Kahve Falında Kulak Görmek
20 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 4.847 kez okundu.

Kahve falında kulak görmek; sırdaş bir insanı simgeler. Fincanın ortasında kulak işareti çıkarsa, fal sahibinin çok iyi sır sakladığı anlamı ortaya çıkar. Bu yüzden de dostlarınız sizlerle her konuda daha rahat konuşabiliyorlar. Gelecek günlerde de dostlarınız sizlere sırlarını açabilir ve görüşlerinizi almak isteyebilirler. Falda kulak görmek, bazen de sırdaş bir dostun size yardımcı olması yönünde yorumlanır. Başınızın derde girdiği ve kimseye açamadığınız bir konuyu o dostunuzla görüşerek içinizi rahatlatabilirsiniz. Sadık ve güvenilir dostlarınız sayesinde zor zamanların üstesinden geleceksiniz.

falda kulak gormekKahve fincanında kulak şekli çıkması, bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin işiteceği bir haberin kendisine çok fayda sağlayacağına yorumlanır. Bu duyacağınız şey sizin çok işinize yarayacak. Kahve tabağında kulağın anlamı, uzun zamandır karşılaşmadığınız hane içerisinden bir insanla tesadüfen karşılaşacağınıza ve özleminizi gidereceğinize yorumlanır. Yeniden karşılaşacağınız bu akrabanız size çok önemli haberler verebilir.

Falda görülen kulak sembolü, parasal yönde yorumlandığı vakit maddi zorlukları aşmak anlamına gelir. Alacağınız tüyolar ve bazı gizli haberler sayesinde iş hayatında güzel kazanç sağlayabilirsiniz. Kahve falında büyük kulak görmek, bomba gibi bir haber alacağınıza delalettir. Bu haberi duyunca sevinçten yerinizde duramayacaksınız. Kahve falında uzun kulak görmek, alacağınız bir duyumu iyi değerlendirdiğiniz takdirde güzel şeylerin sizleri beklediğine yorumlanır. Çok önemli bir bilgi size ulaşacak ve bu sayede güzel olaylara imza atacaksınız. Kahve falında tavşan kulağı görmek, hakkınızda sürekli dedikodu yapan ve gıybet yapmayı seven bir insanı simgeler. Sırlarınızı döktüğünüz insanlara karşı temkinli olun. Kahve falında uzun kulaklı tavşan çıkması da benzer bir anlam taşır. Eğer kahve falında uzun kulaklı köpek sembolü görülürse, uysal ve ağırbaşlı bir insanla işbirliği yapmak anlamına gelir. Bu insan duyduğu ve öğrendiği her şeyi iyi değerlendirerek bir konuda size yardımcı olacak.

Kahve falında kulak ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımızın ruh hallerinde sürekli bir değişim olacak. Çok umutsuzken duyacağınız bir şeyler sizleri yeniden hayata bağlayacak. Ortalıkta dolaşan söylentiler sizi bir şekilde etkileyebilir. Dostlarınız sizin dert ortaklarınız olacak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı