Kullanım Koşulları

Falyorumlari.com sitesi içerik ve hizmetlerinden yararlanmanız aşağıdaki kullanım koşullarına tabidir:

  • Site içeriğinin doğru veya güncel olduğu hiçbir şekilde garanti edilmemektedir.
  • Site içeriğimiz yalnızca sitemiz adına içerik üreten ücretli editörler tarafından sağlanmakta olup, yazı ve görsel telif hakları tarafımıza aittir.
  • Sitedeki yazılı ve görsel içerikler kaynak link belirtilmeden kopyalanamaz ve başka platformlarda ticari ya da ticari olmayan amaçlar doğrultusunda kullanılamaz.
  • Sitemizdeki yayınlara yapılan yorumların yasal yükümlülüğü yorumu yapan şahsa aittir. Hukuki mercilerce talep edilmesi durumunda bilgilerinizi 3. (üçüncü) şahıslarla paylaşmak durumundayız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak tüm ziyaretçi ve yazarlarımız T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun’un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre; yazarlar yayınladıkları içerik, kullanıcılar yazdıkları yorumlardan sorumludur.

Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler için iletişim sayfamızdan bildirim yapıldığı takdirde, ilgili yasa ve yönetmelikler doğrultusunda en geç 2 (iki) iş günü içerisinde şikayetiniz avukatlarımızca değerlendirilip, tarafımızca gereken işlemler yapılacak ve belirtilen süre içerisinde şikayet sahibine dönüş yapılacaktır.

İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sayfa başına git