Kahve Falında Kutu Görmek

Kahve Falında Kutu Görmek
26 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 3.613 kez okundu.

Kahve falında kutu görmek; sizleri bekleyen hoş bir sürprize işaret eder. Yakın zamanda, sevdiğiniz bir insan size çok güzel bir hediye takdim edebilir. Aynı zamanda, dostlarınız veya çevrenizden insanlar sizler için beklenmedik sürpriz kutlamalar düzenleyebilirler. Falda kutu görmek, çok istediğiniz bir eşyanın size hediye edilmesi veya içten dilediğiniz bir şeyin hemen gerçek olması anlamına da gelmektedir. Çok istenilen bir şeyin gerçekleştiğini görmek, yüzünüzde güller açmasını sağlayacak.

falda kutu gormekKahve fincanında kutu şekli çıkması, bazı fal bakan kişiler tarafından hiç hesapta olmayan olaylara ve beklenmedik şeyler işitmeye yorumlanır. Hiç tahmin edemeyeceğiniz olaylar vuku bulabilir. Ancak kötü bir şey düşünmenize gerek yoktur. Gelecek günlerde başınıza hep güzel şeyler gelecek. Kahve tabağında kutunun anlamı, hane içerisinde bazı belirsiz durumlardır. Sonuca varılmayan bazı şeyler olabilir veya henüz bir konuda kimseden net cevap alamamış olabilirsiniz. Bu durum sizleri bir müddet daha huzursuz edebilir.

Falda görülen kutu sembolü, genelde güzel manalara gelse de kutunun fincandaki durumuna göre yorum yapmakta fayda vardır. Eğer fincanın ortasında kutu işareti varsa, size sürpriz hazırlıkları yapan biri var demektir. Bu sürpriz sevdiğiniz insandan gelebilir ve ilişkinizde güzel gelişmeler olabilir. Bekar ve ilişkisi olan genç kızlar çok yakında sevdikleri insandan evlilik teklifi alabilirler. Kahve falında posta kutusu görmek, çok sevdiğiniz ve saydığınız bir arkadaşınızla aranıza mesafe koymak zorunda kalacağınıza yorumlanır. Bu insan size ihanet edebilir ve size karşı bir üçkağıdını yakalayabilirsiniz. Kahve falında müzik kutusu görmek, kaliteli dostluklar kurmak ve rahat bir hayata erişmek anlamına gelir. Fal sahibi bundan sonra çektiği cefaların sefasını çekmeye başlayacak. Kahve falında kapalı kutu görmek, bazı saklanan sırların varlığına işaret eder. Bu sırlar saklanmaya devam edecek. Kahve falında açık kutu görmek ise, çoğu sır ve saklı şeyin ortaya çıkması şeklinde yorumlanmaktadır. Tüm gizem ortadan kalkacak ve saklı kalan her şey yakında gün yüzüne çıkacak.

Kahve falında kutu ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, kendilerini bekleyen güzel sürprizlere hazırlıklı olsunlar. Sizi seven insanlar, sizlerin mutlu olduğunu görmek için bazı planlar içerisinde olabilir. Öğrenilmesini istemediğiniz sırlarınız varsa, çok temkinli olmaya gayret edin.

Kahve fincanında kutu sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında hediye paketi görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git