Kahve Falında Mağara Görmek

Kahve Falında Mağara Görmek
31 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 2.060 kez okundu.

Kahve falında mağara görmek; içinizdeki sıkıntıların artık sona ereceğine ve en sonunda kendinizi daha rahat hissedeceğinize yorumlanır. Bir takım korkularınız olabilir. Ancak korku duyduğunuz şeyler sizlerden uzaklaşacak ve ailenizle çok daha huzurlu bir ortama sahip olacaksınız. İçinizi karartan şeylerden uzun süre uzak durmaya gayret edin. Falda mağara görmek, bazen de gizli bir aşk ve ilişki olarak yorumlanır. Herkesten sır gibi saklanan bir şey çok yakında gün yüzüne çıkabilir ve bazı şeyleri gizlediğiniz için pişmanlık duyabilirsiniz.

Kahve fincanında mağara şekli çıkması, arkadaş çevrenizde zor zamanların sizleri beklediği anlamına gelebilir. Sosyal hayatınızda bir kişinin kalbini kırabilirsiniz ve ona söylediğiniz sözler yüzünden gelecek günlerde çok fazla üzülebilirsiniz. Fincanın kenarında mağara figürü varsa, her geçen gün iş veya okul hayatında daha fazla mücadele vermek zorunda kalacaksınız. Monoton bir hayatınız olduğunu düşünmeye başlayabilir ve umutsuzluğa kapılabilirsiniz. Kahve tabağında mağaranın anlamı ise, hane içerisinde sorunların sona ermesi ve herkesin birlik olması anlamına gelebilir. Aile bireyleri ile yakın zamanda bir araya toplanabilir ve özlem giderebilirsiniz.

Falda görülen mağara sembolü, bazı fal yorumunda bulunan kişiler tarafından kendinizi güvende hissettiğiniz insanların yanında olmak isteyeceğinize yorumlanır. Bu nedenle hayatınızda bazı seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz ve doğru seçim yapıp yapmadığınız konusunda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Kendi hislerinizi dinleyerek karar vermekten korkabilirsiniz. Kahve falında mağara adamı görmek; sizi yanıltmak isteyen bir insana işaret eder. Bu kişi size karşı bazı hisler besliyor olabilir. Ancak bazı sakladığı şeyler var ve o kişi sizin için hayırlı biri olmayabilir. Özel hayatınızda çok daha temkinli olun.

Kahve falında mağara ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, gelecek günlerde ciddi kararlar alarak hayatlarına daha berrak bir sayfa açabilirler. Geçmişte kazandığınız tecrübe ve deneyimler sayesinde kendinize olan güveniniz artmaya başlayacak. İçinizdeki korku ve endişeleri bir kenara bırakmalı ve sadece başarıya odaklanmalısınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı