Kahve Falında Makara Görmek

Kahve Falında Makara Görmek
31 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.142 kez okundu.

Kahve falında makara görmek; iş hayatında bazı sıkıntıların habercisidir. Aynı zamanda eğitim hayatınızda da bazı sıkıntılar ile karşı karşıya kalabilir ve sorunları çözmekte çok fazla çaba harcamanız gerekebilir. Çalışan kişiler şu günlerde bazı hatalar yapabilirler veya bazı sorumluluklarını yerine getirmekte zorluklar ortaya çıkabilir. Falda makara görmek, aynı zamanda yeni iş kurma hayali olanların aşmaları gereken birkaç engeli işaret eder. Bu engeller yüzünden bir süre daha planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

Kahve fincanında makara şekli çıkması, bazı fal yorumu yapan kişilere göre seyahat planlarınızı ertelemek zorunda kalacağınıza yorumlanır. Eğer gelecek günlerde bir yere gitmeyi veya iş seyahati yapmayı planlıyorsanız, bir nedenden dolayı bu planları bir sonraki zamana erteleyeceksiniz. Kahve tabağında makaranın anlamı, hane içerisinde işlerinizi baltalamak isteyen birine yorumlanır. Bu kişi sizi sürekli geri planda tutmak istiyor olabilir ve emeline ulaşmak için sizin aklınıza girerek gelecek planlarınızı yeniden gözden geçirmenize neden olabilir. Tek amacı ise kendi güveninizi kaybetmeniz olacak.

Falda görülen makara sembolü, maddi sıkıntıların habercisi olabilir. Almak istediğiniz mal mülk için acele etmeyin ve bir süre daha bekleyin. Kazancınızda düşüş olabilir ve borca girmeniz sizi daha zor duruma sokabilir. Yine de fincandaki konumuna ve yanında çıkan şekillere göre bir yorumda bulunmanızda fayda vardır. Makaranın yanında yer alan sembollerle birlikte pozitif manalara da gelebilir.

Kahve falında makara ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, iş hayatlarında karşılaşabilecekleri sorunlara karşı çok daha tedbirli olmalılar ve yaklaşan tehlikelere karşı daha sakin davranmalılar. Bazı sorunları çözümlerken desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Okuyan kişiler de okul hayatlarında çıkmaza girebilirler. Ancak sorunlar bir süre sonra bitecek ve eski düzeninize yeniden kavuşabileceksiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git