Kahve Falında Öküz Görmek

Kahve Falında Öküz Görmek
19 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 6.965 kez okundu.

Kahve falında öküz görmek; düşünce ve fikirlerinizi dua yoluyla açığa çıkaracağınıza ve karşılığını bulacağınıza yorumlanır. Olumlu ve iyimser bir tutum sergilediğiniz takdirde hedeflerinize ve isteklerinize ulaşmada daha az zorluk çekeceksiniz. Bir insan ruh misyonu ve yaşam amacınıza erişmekte size yardımcı olacak. Falda öküz görmek, keyif veren aktivitelere katılacağınıza ve sosyal ortamınızda eğlencenizin şu günlerde hiç eksik olmayacağına da yorumlanır. Tüm güzel duyguları bir arada hissedeceğiniz olaylar olacak. Mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşarak enerjinizi yüksek tutacaksınız.

falda okuz gormekKahve fincanında öküz şekli çıkması, bazı fal yorumcuları tarafından doğal yeteneklerinizin farkına varacağınıza ve büyük başarılarda adınızın geçeceğine yorumlanır. Çok arzuladığınız bir şey varsa, yakında gerçek olacak demektir. Fincanın ortasında öküz işareti çıkarsa, falına bakılan kişinin otorite sahibi ve güçlü biri olduğunu simgeler. Fincanın kenarında öküz figürü çıkması, sizi seven ve başarılı olmanızı arzulayan insanlar sayesinde her geçen gün daha çok motive olacağınıza yorumlanır. Kahve tabağında öküzün anlamı, sizi sevmeyen veya hoşnut olmayan insanların size kötülük yapamayacağına ve onlara karşı hep bir adım önde olacağınıza yorumlanır.

Falda görülen öküz sembolü, iş ve sosyal hayatınızda dengeyi sağlayacağınızı gösterir. Bu sayede daha mutlu ve pozitif biri haline geleceksiniz. Kahve falında öküz kafası görmek, eğlenceli karaktere sahip insanlarla ortak sohbetlerde bulunacağınıza ve enerji dolu insanlarla tanışacağınıza yorumlanır. Hayatınıza yeni giren insanlar sizin enerjinizi yüksek tutmanıza yardımcı olacaklar. Kahve falında öküz başı görmek, şer ve kötülükten uzak kalmak anlamına da gelir. Uzun bir süre kimsenin size zararı dokunamayacak. Kahve falında öküz boynuzu görmek, sağlık sorunlarının üstesinden gelmek ve sıhhatli olmak anlamına gelir. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Kahve falında öküz arabası görmek, hedefleriniz için yavaş ilerlediğinize ve  gücünüzün henüz farkına varmadığınıza işaret eder. Başarı yolunda çok ağır ilerliyorsunuz. Size engel olan şeyleri hayatınızdan çıkarmadığınız takdirde hedeflerinize ulaşmakta zorluk çekeceksiniz.

Kahve falında öküz ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, daha neşeli ve güzel günlere erişecekler. Dost çevreniz artacak ve finansal konularda bir ilerleme kaydedilecek. Hayatınıza dair tüm dengeler yerine oturacak.

Kahve fincanında öküz sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında boğa görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git