Kahve Falında Orak Görmek

Kahve Falında Orak Görmek
24 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 6.814 kez okundu.

Kahve falında orak görmek; her geçen gün umutlarınızın artacağına ve hayattan beklentilerinizi zamanla alacağınıza yorumlanır. Ne ektiyseniz onu biçeceksiniz ve geçmişte yapılan her şey karşılığını bulacak. Orak sembolü hasat zamanını da simgelediğinden, geçmişte yapılan iyilikler ve kötülükler de yerini bulacak demektir. Falına bakılan kişi bir dönüm noktası yaşayabilir. Falda orak görmek, geçmişte çok emek harcayanların bu verdikleri emeklerin karşılığını fazlasıyla göreceklerine yorumlanır. Geçmişte insanlara iyilik yapan fal sahibi ise, gelecek günlerde iyilikler görecektir.

falda orak gormekKahve fincanında orak şekli çıkması, çalışkanlık ve azmi simgeler. Fal sahibi çalışkanlığı ve çevikliğiyle örnek biri olacak. Finansal konuda sıkıntısı olanlar da, işlerine daha sımsıkı sarılacaklar. Eğitim hayatı devam edenlerin derslerine verdikleri emekler boşa gitmeyecek ve gelecekte çok iyi yerlere erişecekler. Kariyer planları istedikleri gibi olacak. Kahve tabağında orağın anlamı, hane içerisinde bolluk ve bereketin gün geçtikçe artması ve sofra rızkının çoğalmasıdır. Haneye gelen bereket herkesi mutlu edecek ve sorunlar ortadan kaybolacak.

Falda görülen orak sembolü, bazı fal bakan kişiler tarafından gücünüzü yeni yeni fark edeceğinize ve geleceğinizi şekillendirirken daha doğru kararlarda bulunacağınıza yorumlanır. Çalıştığınız ve çabaladığınız müddetçe tüm gayretleriniz sonuç verecek. Kahve falında orak çekiç görmek ise, negatif manalara gelir. Orak ve çekiç figürlerinin bir arada olması falda ayrılığı simgeler. Evli olanlar veya ilişkisi devam edenler kısa süreli ya da uzun süreli ayrılıklara karşı hazırlıklı olmalılar. Karşı tarafla enerjiniz örtüşmeyebilir.

Kahve falında orak ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, hak ettikleri tüm güzelliklere erişecekler. Haksızlıklar ortadan kalkacak ve ne hak ediyorsanız, hayat sizlere onu verecek. Geçmişte çekilen cefa ve zorlukların tam tersine artık umutlarınızı aşılayacak güzel olaylar olacak. Haklı ve haksız çok yakında ortaya çıkacak ve sizin hakkınızı yiyen insanlar pişmanlık duyacak.

Kahve fincanında orak sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında çekiç görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Orak Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Kimliğimde yazmıyor dedi ki:

    Kesinlikle yakında komünüst olduğunuz anlaşılır

Sayfa başına git
Maaş uzmanı