Kahve Falında Pipo Görmek

Kahve Falında Pipo Görmek
11 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 4.068 kez okundu.

Kahve falında pipo görmek; yeteneklerinizi zamanla keşfetmeye yönelik çaba sarf edeceğinize yorumlanır. İlerleyen dönemlerde aydınlanma yaşayacaksınız ve kendi yeteneklerinizin farkına vararak, becerilerinizi arttıracaksınız. Falda pipo görmek, aynı zamanda sağlıklı bir ruh haline sahip olduğunuzu da simgeler. Özellikle şu günlerde kendinizi daha dingin, sağlıklı ve enerjik hissedeceksiniz. Bu sayede daha verimli çalışacak ve yaratıcılığınızı arttıracaksınız.

falda pipo gormekKahve fincanında pipo şekli çıkması, bazı fal bakan kişilere göre sosyal çevrenizde bazı gerginliklerin söz konusu olacağına yorumlanır. Bir dostunuz veya arkadaş grubunuzla aranızda soğuk rüzgarlar esecek. İnsanların sizleri eleştirmesine açık olmayacak ve bu yüzden dostlarınızla tartışacaksınız. Kahve tabağında piponun anlamı, hane içerisinde sözünüzün daha çok geçmesidir. Ağırbaşlı bir mizaca sahip olmanız nedeniyle, akrabalarınız ve eş dost sizin nasihat ve öğütlerinize kulak verecekler. Görmüş geçirmiş biri olarak, insanlarla iletişimleriniz gelecek günlerde daha güçlü hale gelecek.

Falda görülen pipo sembolü, beceri ve yeteneklerinizi geri planda bıraktığınızı simgeler. Fincanın ortasında pipo işareti çıkarsa, falına bakılan kişi kendi yeteneklerini küçümsemektedir. Oysaki becerilerinizin farkına varsanız, başarılarınızın ardı arkası kesilmeyecek. Fincanın kenarında pipo figürü görülürse, aile büyükleri size bazı öğütlerde bulunacak demektir. Aile büyüklerinizin sözünü dinleyerek ve onlardan tavsiyeler alarak, işlerinizde önemli bir gelişme kaydedeceksiniz. Kahve falında pipo içen adam görmek, iş hayatına yönelik yorumları beraberinde getirir. Çalışma arkadaşlarınız sizlerle rekabet edemeyecek hale gelecek ve hızlı bir şekilde unvan sahibi biri haline dönüşeceksiniz. Başarılı bir konuma yükselmenize az bir müddet kalmış demektir. Gelecek günlerde rakiplerinizin arasından kolaylıkla sıyrılabilir ve kendi işinizin patronu olarak yola devam etme kararı alabilirsiniz.

Kahve falında pipo ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımızı gelecek günlerde müjdeli olaylar beklemektedir. Kişisel yönde bir gelişimin sonucunda, ilerleyen zamanlarda önemli bir insan konumuna çıkacaksınız. Gelecekte sevilen ve sözü dinlenen biri olacaksınız. Şu günlerde dostlarınızla atışmaktan kaçının.

Kahve fincanında pipo sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında sigara görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı