Rüyada Altın Görmek

Rüyada Altın Görmek
3 Haziran 2019 tarihinde eklendi, 0 kez okundu.

Rüyasında altın gören birinin para ve mülke erişmek için çok çaba sarf etmesi gerektiği işaret edilir.

İnsanoğlu rüyada altın görmek ile altınlara kavuşacağını sanır. Oysa bu durum zihnimizin bize oynadığı oyunlardan biridir. Altın görmek hayırlı olmakla birlikte, kişinin elde edeceği işler için çok çabalaması gerektiğine işaret eder. Malı mülkü olmasını isteyen rüya sahibi bunun için yatırım yapmayı planlıyor demektir. Yapacağı işlerle kazancını arttırma arzusunda olduğuna işaret eden bu rüya kişiliğin de değerli olduğu anlamındadır. Altın yüzük takmak evlilikle, altın gerdanlık ise hayırlı bir mevkiyle yorumlanır.

Rüyada Külçe Altın Görmek

Rüyasında külçe altın gören birçok kişi işinde çok yüksek makama gelecek demektir. Eğer biri size altın veriyorsa sıkıntı verecek demektir. Rüyada ölüden altın almak ise hayırlıdır. SIkıntıdan kurtulacaksınız demektir. Rüyasında altını dağıttığını gören bir insan borçlarını kolayca ödeme yolunu bulur. Kırık ve şekli bozuk altın ise kavga ve sıkıntı demektir. Külçe külçe altın gören biri ise maddi açıdan ciddi kayıplara yaşanır.

Rüyada Altın Saklamak

Altın para basmak dini vecibelere yönelme arzusuna gelir. Rüyada altın saklamak da şaşıracağınız sırlar elde edeceğinizi gösterir. Hamile birinin altın görmesi bebeğin kız olacağı yorumlanarak açıklanır. Altın bilezikler beklenmedik zenginliğe, altın kıyafet ise eşinizin zengin olacağına işarettir. Altın eşyalar ise mutlu günlerin sizi beklediğine işaret eder.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git