Rüyada Aslan Görmek

Rüyada Aslan Görmek
27 Aralık 2015 tarihinde eklendi, kez okundu.

Rüyada aslan görmek; görüş ayrılıklarının bitmesi ve birileri ile işbirliği yapmak anlamına gelir. Aynı zamanda başarı ve parayı da sembolize eder. Astrolojik işareti liderliği temsil eder. Saygınlığınız artacak ve iş hayatında yükseliş sizleri bekliyor olacak. İnsanlar arasında önemli bir konuma ve ayrıcalığa sahip olabilirsiniz. Birçok konuda çevrenizdekilere baskın çıkacaksınız. Büyük bir güç sizleri destekliyor olacak. Belki de önemli bir insan bir konuda sizlere bazı yardım teklifleri getirebilir.

Rüyada yavru aslan görmek; yoğun beklentilerinizin olduğuna ve bazı konularda kendinizi kandırdığınıza yorumlanır. Başarılı olmak istiyorsunuz, ancak daha çok erken diyebiliriz.

Rüyada agresif aslan görmek; çevrenizdeki düşmanları yenerek egemen olacağınıza yorumlanır.

Rüyada sakin aslan görmek; okul hayatında başarılı olacağınıza, ancak beceri ve yetenekten de yoksun biri olduğunuza yorumlanmaktadır.

Rüyada dişi aslan görmek; entelektüel bir insanla evlenmek ve sosyal ortamlarda daha sık bulunacağınıza işaret eder. Tanışacağınız insanlar sizlerin vizyonunu genişletecek.

Rüyada erkek aslan görmek; becerikli bir hayat arkadaşınızın olduğuna yorumlanır. Bekarsanız elinden her iş gelen biri ile evleneceksiniz. Evliliğinizde her şey rayında gidecek.

Rüyada aslanla güreşmek; bazı olumsuzluklara direneceğinize ve çok zorluklar atlatacağınıza yorumlanır.

Rüyada aslan evcilleştirmek; bir proje yürüten kişilerin en sonunda zafer kazanması ve itaat eden kişilerin olmasına yorumlanır. Ayrıca çabalarınız meyvesini vermeye başlayabilir.

Rüyada aslan saldırması; düşmanların atağa geçeceğine ve sizi üzecek şeyler planladıklarına yorumlanır. Rüyada aslan tarafından saldırıya uğramanın bir diğer anlamı ise sözlü münakaşadır. Sizden üstün biri size hakaret edebilir ve aranızda geçen bir tartışma kavgaya dönüşebilir. Evinize hırsız girebilir ve mali kayıplarınız olabilir.

Rüyada kafeste aslan görmek; başarının size çok da uzak olmadığına ancak bazı kişilerin önünüze engel koymaya kalkışacağına yorumlanır. Eğer aslanı sirkte veya hayvanat bahçesinde görürseniz,  biri sizin hayallerinizi baltalamak isteyebilir.

Rüyada aslan terbiyecisi görmek; büyük bir başarı ve servet kazanmak anlamına gelir. Yeni proje veya girişimlerinizin tutma olasılığı çok yüksek diyebiliriz.

Rüyada genç aslan görmek; yeni bir tür girişimcilik ya da iş değişikliği olacağını simgeler. Başarınızı ispatlamanıza çok az süre var.

Rüyada aslan kükremesi; iyi şansa işaret eder. Eğer rüyanızda bir aslanın kükrediğini duyarsanız, kariyerinizde yararlı gelişmeler ve beklenmedik başarılar olabilir. Romantik bir ilişkiye de yelken açabilirsiniz.

Rüyada aslan kafası görmek; girişimlerinizin başarısızlıkla sonuçlanacağı yönünde bir uyarıdır. Rüyada aslan başının bir diğer anlamı ise kontrolü başkalarının elinizden alacağı yönündedir. İş hayatında pasif kalabilirsiniz.

Rüyada aslan derisi görmek; mutlu olmak ve mali artış anlamına gelir. Girişimleriniz zenginlik ile sonuçlanabilir.

Rüyada aslana binmek; hayal ve cesareti temsil eder. Mevcut sorunlarınızın üstesinden gelmek için çok kararlı adımlar atabilirsiniz.

Rüyada aslanın küçük bir köpekle oynaması; dürüst bir insanla ilişkiye başlamak ve uzun soluklu bir ilişkinin temellerinin atılacağına yorumlanır.

Rüyada aslan öldürmek; egemenlik ve gücü temsil eder. İşyerinizde veya kişisel yaşantınızda otorite sağlayacaksınız. Herkese baskın çıkacak fikirler öne süreceksiniz.

Rüyada ölü aslan görmek; birilerinin size manevi destek olacağına ve motivasyon vereceğine yorumlanır. Gelecek planlarınızı ertelemek mecburiyetinde kalmayacaksınız.

Rüyada aslanla oyun oynamak; cehalet ve bencillik duygularını temsil eder. Daha mantıklı biri olmanız yönünde uyarıdır.

Rüyada aslana dönüşmek; utanç verici ya da küçük düşürücü bir olayın çok yakında vuku bulacağını simgeler.

Rüyada uçurumun kenarında aslan görmek; huzur içerisinde bir hayat sürüleceğine yorumlanır. Kariyerinizde terfi alabilir ve ilerleme kaydedebilirsiniz. İnsanların saygısını ve hayranlığını kazanmak üzere olduğunuzu söyleyebiliriz.

Rüyada ailenizi aslandan korumak; rakiplerinizin bazı avantajlara sahip olduğuna yorumlanır. Rekabet her geçen gün içinden çıkılmaz bir hal alacak.

Rüyada zincirlenmiş aslan görmek; kötüye işarettir. Hapse girmek ve tutsak olmak anlamına gelir.

Rüyada aslan eti yemek; zenginliğin büyük ölçüde artması, otorite ve güç sağlamak, insanlara daha kolay nüfuz edip etki bırakmak anlamlarına gelir.

Rüyada avını kovalayan aslan görmek; zor şartlar altında akıllıca kararlar almak zorunda kalacağınızı işaret eder. Ancak hayatınızda başarılar devam edecek.

Rüyada kapana kısılmış aslan görmek; yeni projelerinizde çaba göstermezseniz başarısızlığın kaçınılmaz olduğunu simgeler. Hatta önemli ölçüde para kaybedebilirsiniz.

Rüyada aslan ve tilki görmek; tecrübeleriniz neticesinde sizleri rahatlatacak bazı kararlar vereceğinizi simgeler. Her şeyle başa çıkacaksınız.

Rüyada yaralı aslan görmek; görüş ve inançlarınızı yeniden değerlendirmek zorunda kalacağınıza yorumlanır. Manevi duygularınız ağır basmaya başlayacak.

Rüyada birini aslan kovalaması; sorunların hiç bitmediğine ve bazı sorunların yeniden tekrar edeceğine yorumlanır.

Rüyada aslan ısırması; borç harç meseleleri yüzünden başınızın derde girebileceğine ve yakında mahkemelik olabileceğinize yorumlanır. İcra durumları söz konusu olabilir.

Rüyada aslan sevmek; iş hayatında içten ve iyi niyetli bir insanla ile ortaklık yapmak ya da okul hayatından birinden yardım almak anlamına gelir. Bekar olanlar çok anlayışlı ve sevecen biri ile dünya evine girebilirler.

Rüyada aslandan saklanmak; bazı düşmanlarınızın sürekli sizi takip ederek açığınızı yakalamaya çalıştıklarına yorumlanır.

Rüyada aslandan kaçmak; düşmanların sizi tedirgin etmesi anlamına gelebilir. Düşmanlarınız sizi etkisi altına almak isteyecekler.

Rüyada aslan beslemek; hayatınızın keyif ve huzur içerisinde geçeceğine ve çok mutlu olacağınıza yorumlanır.

Rüyada uyuyan aslan görmek; iş ortamı veya sosyal yaşantınızda güçlü ve etkili biri haline geldiğinizi simgeler.

Rüyada bir aslanla kafeste olmak; kararlarınızda dikkatli olmazsanız düşmanlarınızın hazırda beklediğine ve zor anlarınızı kolladıklarına yorumlanır.

Rüyada peşinde aslan olması; tasasız, dertsiz ve mutlu bir hayatı sembolize eder.

Rüyada aslan ve kuzu görmek;  içgüdülerinizin artacağına ve kendi iç sesinizi dinleyerek daha huzurlu ve mutlu olacağınıza yorumlanır. Maddi imkanlarınız artabilir.

Rüyada aslanla konuşmak; elinizden para çıkacağına yorumlanır. Eğer başkası aslanla konuşuyorsa, bu sefer de birinden değerli bir hediye alacaksınız demektir.

Rüyada evin içinde aslan görmek; hayatınıza müdahale etmek isteyen insanlarla aranıza mesafe koyduğunuz takdirde daha mutlu olacağınızı simgeler.

Rüyada aslanla mücadele etmek; bir yolculuğa çıkacağınıza ve sevdiğiniz insanla heyecan verici olaylara tanıklık edeceğinize yorumlanır.

Rüyada aslandan korkmak; önemli bir telefon sohbeti olacağını temsil eder. Bazı kişilerle telefonda iş görüşmesi yapabilirsiniz.

İslami Yorumu

Rüyada aslan görmek İslami rüya tabirlerine göre; grup lideri olmak ve mevki yükselmek olarak yorumlanır. Devlet dairesinde çalışan kişiler çok yakında terfi alabilirler. Kendi işini yapanlar ise daha fazla istihdam sağlayabilirler. Parasal konularda sıkıntılar azalmaya başlayacak. Kibirden ve fesatlıktan uzak durmalı, mevcut düşmanlarınıza koz vermemelisiniz.

Rüyada aslan görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git