Rüyada Buz Görmek

Rüyada Buz Görmek
19 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 2.299 kez okundu.

İnsanoğlu uyku halinde iken rüya görür. Görülen rüya kişiye çok uzun görülüyor zannedilirken aslında rüya çok kısa bir süre için de görülür. Bu rüyalar bazen bilinçaltı olurken bazen de geleceğin habercisi olabiliyor. Rüyada birçok şey görülebileceği bu görülen şeylerin birçoğu anlam taşımaktadır. Rüyada görülen şeyin nasıl görüldüğü de önem taşır. Rüyada buz görmenin ne anlama geldiğine bakalı.

Rüyada Buzu Bütün Olarak Görmek

Rüyada buz gören kişi sıkıntıları var ise alacağı iyi bir haberle bu sıkıntılardan kurtulacağına delalettir. Daha sonra da bu kişi yaşam koşulları olumlu yönde değişecektir. Rüyada buz görmek aynı zamanda kişinin düşmanı olduğuna ve bu düşmanın rüya sahibine kötülük yapmak istediği anlamına gelir. Kişi rüyasında buzun üstünde kendini yürürken görüyorsa kendini anlamsız olarak riske atacağı anlamını taşır. Kişi rüyasında gördüğü buz eğer ki temiz ve parlak ise rüya sahibinin istediği ama unuttuğu bir kısmete sahip olacağı anlamına gelir.

Rüyada Buzu Parça Parça Görmek

Rüya sahibi eğer rüyasında buzu parçalar halinde gördü ise normal yaşantısında içinde olduğu kötü durumdan gelen iyi haber ile iyi bir duruma geçeceği anlamına gelir. Buzu bardağın içinde gördü ise eğer ki bir sınava veya mülakata girdi ise bu sınavdan iyi bir derece alacağına delalettir. Kişi şayet buzu erirken görür ise normal yaşantıda bir iş için haybeye emek harcadığı anlamına gelir. Rüyada buz gören kişi genç yaşta ise erkek ise rüyasında buzun üzerinde kayıyorsa hata yapacağına işarettir. Eğer bu erkek ileri bir yaşta ise o zaman da hile hurdadan kurtulmaya işarettir. Kişi bayansa mutlu bir yaşantıya yorumlanır. Rüyasında buzu kişi elinde taşırsa eline para geçeceğine delalettir.
bayan escort konya

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git