Rüyada Çakmak Görmek

Rüyada Çakmak Görmek
24 Mart 2017 tarihinde eklendi, kez okundu.

Rüyada çakmak görmek, rüyayı gören kişinin ettiği duaya, kurduğu hayallere, duygu ve düşüncelerine direkt olarak bağlantılıdır. Rüyayı gören kişi yaşantısının daha iyi olması için, daha huzurlu ve mutlu olabilmek için uğraş veriyor demektir. Fakat, olumsuz anlama da gelebilir. Rüya sahibinin çok fedakar olduğu, yardım sever olduğu dostlarından hiç beklemediği lafları duyması, ya da nankörlük görebileceği anlamına gelebilir. Tabi ki bütün bunlar, rüyanın nasıl ve ne şekilde görüldüğüyle ilintilidir.

Rüyada Çakmak Görmenin Olumsuz Tarafları Rüyada çakmak görmek, rüyayı gören kişinin nasıl ve ne şekilde çakmağı gördüğü önemlidir. Rüyada çakmağın bir yerde bulunması, rüya sahibinin huzurunun ve mutluluğunun bozulacağı, buna çok üzüleceği ve uzun bir müddet üzerinden atamayacağına delalet eder. Rüyada çakmak hediye almak, yine olumsuzluk belirtisidir. Rüya sahibinin arkasından bir takım kişi veya kişilerce dedikodu yapıldığı, çekiştirildiği anlamına gelir. Rüyada çakmak taşının görülmesi ise, rüya sahibinin birileriyle tartışmalar yaşayıp huzursuzluğa düşeceğini gösterir. İnsanların birbirine daha çok düşman olup kötü olayların yaşanacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Çakmak Görmenin Olumlu Tarafları

Rüyada Çakmak Görmek Rüyada çakmağı yakmak, rüya sahibinin hayallerini gerçekleştirerek istediği şeylere ulaştığına delalet eder. Rüyada çakmağı bizzat yakan riya sahibi, emek verdiği her işinde başarılıp olup, emeğinin ve çalışmasının karşılığını fazlasıyla alacağı anlaşılır. Fakat çakmak rüya sahibi tarafından yakılmazsa, bu belirtilerin tam tersi çıkacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Çakmak Görmek Genel Tabiri

Rüyada Çakmak görmek, hayırlı bir kazanca, rüya sahibi bekâr ise evliliğe, evli ise evlat sahibi olacağına delalet eder. Çakmağı yakmak, üzüntülerin devam edeceğini ama uzun süremeyeceğine işaret eder. Rüyada çakmak görmek, huzurlu ve sağlıklı bir yaşamın beklediğine, çakmağın ateşlenmediğini görmek, gün yüzüne çıkarılmak istenen bir durumun, açığa çıkmayacağı şeklinde yorumlanır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git