Rüyada Cehennemi görmek

Rüyada Cehennemi görmek
10 Mart 2019 tarihinde eklendi, 265 kez okundu.

Rüyada Cehennemi Görmek

Rüyada Cehennemi görmek

Rüyasında cehennemi gören kişi gerçekten de stres dolu zamanlar geçiriyor ve ağzının tadı kaçmak üzere bir devreden geçiyordur.

Rüyada cehennemi görmek cehenneme gideceğiniz anlamına gelmez. Hayatınızın kötü bir döneminden geçtiğinize ve sizi memnun etmeyen şeyler yaşandığına işaret eder. Aksilikler, talihsiz olaylar peş peşe gelerek sizin dünyevi hayatınızı zor duruma sokabilir. Hane içinde de bu sıkıntıları yaşayarak birbirinizi üzebilirsiniz. Bazen de ayrılıklar, boşanmalar gerekir

Cehennemde Yanmak

Hayırlı olmayan bu rüyalardan biri de rüyasında cehennemde yandığını görmek olmuştur. Maddi açıdan fakirliğe düşmek ve alacağı br haberle çok derin keder duymak manasına gelen bu rüyanın aslında psikolojik yorumuna bakmak gerekir. Çünkü rüyalar aslında bizim psikolojik durumumuzu yansıtır. Bazen de yaptığınız bir hatanın pişmanlığını duyduğunuzda bu tür rüyalar görebilirsiniz. Mesela birini üzdüyseniz kendinizi cehennemde yanarak bedelini ödersiniz. Bu bilinçaltının sesidir. Siz de bu şekilde vicdanınızı rahatlatırsınız.

Rüyada Cehennem Görmenin Psikolojik Yorumu

Günlük hayatında sıkıntılarının bulunduğunu ve çıkmazda hissettiğini düşünen kişi rüyasında cehennemi görebilir. Cehennem birçok inançta, bedellerin ödendiği ve kötülerin cezasını bulduğu bir yerdir. Hayatımızı cehenneme çeviren kişiler ya da olaylar ise genel olarak kullanılan kavramdır. Rüyada cehennem görmenin psikolojik yorumu da bu şekildedir. Yani kişi son zamanlarda yaşadığı olaylar nedeniyle çıkmaza girdiğini ve işlerinin düzelemeceğini düşündüğünde bu tür rüyalar görebilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git