Rüyada Doktor Görmek

Rüyada Doktor Görmek
30 Mart 2019 tarihinde eklendi, 344 kez okundu.

Resmi bir meslek olan doktorluk rüyalarda hükümet ve otoriteyle ilişkilendirilen bir süreci işaret eder.

İlim ve irfan sahibi olmaya işaret eden rüyada doktor görmek birçok farklı anlama gelir. Eğitim gören biri için ilimde başarıya ulaşmaya, hasta biri için derdine derman olacağına, askere giden biri için ise şehit olmaya hazır olduğuna işaret eder. Hasta olan kişinin doktoru görmesi derdine derman bulacağına, doktordan kağıt alınması için hayırlı bir haber alınacağına işaret eder. Hasta kişilerin büyük bir kısmı rüyasında doktor görmektedir. Bu durum hastalığın yarattığı stres ve endişeden kaynaklanır.

Doktor Olduğunu Görmek

Rüyasında doktor olan birinin doktor olduğunu görmesi işinde yükseleceğine, işsiz birinin aynı rüyayı görmesi ise en kısa sürede iş bulacağına işaret eder. Doktor önlüğü görmek kişinin ailesinden bir kayba işaret eder. Rüyada hastane görmek de hayırlı şeylere işaret etmez. Ama bazı rüya tabirlerinde bu rüyanın kısa süreli bir seyahate çıkmakla yorumlandığı, gitmediği yeni bir yere gideceği  bilinmektedir.

Rüyasında Doktora Gittiğini Görmek

Rüyasında doktora gittiğini gören biri hayatındaki zorluklardan kurtulacak demektir. Geçmişin kötü izlerinden etkilenmeyecek olan bu kişinin yaşamının geri kalanı iyi geçecek demektir. Hükümetle ilgili işi olan birinin rüyasında doktora gittiğini görmesi iş sahibi olacağı manasına gelir. Rüyada doktor eldiveni görmek de yeni yatırımlara girişip başarıya ulaşacağına işaret eder.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git