Rüyada Elektrik Çarpması

Rüyada Elektrik Çarpması
25 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, kez okundu.

Rüyalar her zaman gerçek yaşantının aynası olmuştur. Gerçekte yaşanan ya da yaşanacak olaylar rüyalara yansır. Bu da rüyalar hakkında yorum yapılmasına olanak sağlamıştır. Her insan mutlaka rüyalar görür. Ancak insanlar gördüğü rüyaları çoğu zaman hatırlamaz. Görülen iyi ya da kötü rüyalar gerçekte aynen yaşanabileceği gibi tersi de yaşanabilir. Halk arasında iyi rüyalar anlatılır ancak kötü rüyalar pek anlatılmaz. Kötü rüyaların anlatıldığında gerçek olabilir düşüncesi halkın genelinde hakimdir. Herhangi bir kişinin rüyada elektrik çarpması görmesi maalesef kötüye işarettir. Rüyada elektriğe kapılan kişinin hayatı alt üst olabilir. Aynı zamanda elektriğe çarpılan kişinin huzur bozulup keyfi kaçabilir. Elektrik çarpması bazen de çok emek verilen bir işin ya da herhangi bir olayın bir anda yok olup gideceğine işaret edebilir.

Rüyada Bir Tanıdığa Elektrik Çarpması

Rüyada Elektrik Çarpması, Rüyada tanıdığı birine elektrik çarptığını gören kişinin elektrik çarpan kişiye yol göstermesi ya da yardımcı olması gerekir. Bu rüyalar elektriğe kapılan kişinin bir derdi olduğuna işaret eder. Bu derdin çözümü de rüya gören kişide demektir. Yardıma ihtiyacı olan bu kişinin sıkıntısı maddi ya da manevi olabilir. Rüyada elektriğe kapılan kişinin paraya ihtiyacı olabilir. Bazen bu tür rüyalarda yardıma ihtiyaç duyan kişi duygusal destek ya da bir fikir, öneri istiyor demektir. Hayatında atacağı yeni adımlar hakkında rüya gören kişinin desteğine, düşüncelerine ihtiyaç duyduğuna işaret eder. Eğer atacağı adımlar hatalı ise rüyayı gören kişi bu tanıdığının atacağı adımları engellemelidir.

Rüyada Elektrik Direği veya Telleri Görmek

Rüyada Elektrik Çarpması, Rüyada elektrik direği ya da telleri görmek huzursuzluk, dert, hastalık olarak yorumlanır. Böyle bir rüya gören kişi her türlü sıkıntıya hazır olmalıdır. Kişinin başına gelebilecek bir olay hayat boyu geçmeyecek bir iz bırakabilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git