Rüyada Fare Görmek

Rüyada Fare Görmek
17 Aralık 2015 tarihinde eklendi, kez okundu.

Rüyada fare görmek, korkaklık ve endişe duygularıyla tasvir edilir. Fare küçük bir hayvan olduğu için yersiz yere korkular yaşıyorsunuz demektir. Ayrıca hayatınızda bir kişi tarafından sürekli rahatsız ediliyor olabilirsiniz. Bu kişiye karşı endişe ve çekingenlik hissiniz her geçen gün artacak. Kendi korkularınızı çevrenize de yansıtmaya başlayabilirsiniz. Evli veya ilişkisi olanlar, sevdiği kişiye yetersiz geldiğini düşünmeye başlayabilir. Fareler küçük hayvanlar olabilirler. Ama zeki ve meraklı da hayvanlardır. Rüyada fare görülmesi, zekanızı kullanarak gelecek günlerde becerilerinizi eyleme dönüştüreceğinizi de simgeler. Kendi yeteneklerinize güvenmeye başlayacaksınız. Bu hayvanların ürkek olması, ihtiyatlı olmanız yönünde de bir uyarıdır. Bazı kaygılarınızdan yakın zamanda kurtulabilir ve cesur kararlar alabilirsiniz. Kendi hayatınız için savaş verirken, düşmanlarınızla mücadele etmek sizleri korkutabilir. Bu rüya aslında sizleri cesur olmaya teşvik eder. Korkularınızı bir kenara bırakmalı ve artık bazı kişilerle yüzleşmelisiniz.

Rüyada bir hayvan görülmesi, genelde rüya sahibinin kendi karakteri veya kişiliğinden bir parça simgeler. Fare de korkuyu temsil eder. Korkularınız yüzünden kendinizi kısıtlamamalısınız.

Rüyada büyük fare görmek; büyük bir günah işledikten sonra duyulacak pişmanlık ve üzüntüyü simgeler. Bir hatanızdan dolayı kendinizi çok kötü hissedeceksiniz ve tövbe edeceksiniz. Kötü düşüncelerden arınmak isteyerek, dini duygularınıza ağırlık vermeye başlayabilirsiniz.

Rüyada küçük fare görmek; geçim sıkıntısı çekeceğinize ve evinizde bereketin azalacağına işaret eder. İşleriniz kötüye gitmeye başlayabilir ve aylık gelirinizde düşüş yaşanabilir.

Rüyada uzun kuyruklu fare görmek; iş hayatında bazı iniş çıkışların olacağını gösterir. Önemli bir iş yaparken aksiliklerle karşılaşabilir ve paniğe kapılabilirsiniz. İş hayatınızda sorunlar ard arda ortaya çıkabilir.

Rüyada siyah veya gri fare görmek; kişisel istikrarı simgeler. Uzun bir süre daha yaşam standartlarınızda değişiklik olmayacak. Ancak gelecekte gerçekten mutlu olacaksınız. Sahip olduklarınız sizleri mutlu edecek.

Rüyada beyaz fare görmek; kalleş bir insanın size ihanet edeceğini simgeler. Sırlarınızı paylaştığınız bir insan bu sırları başkalarına anlatacak. Samimi olduğunuz bir insan aslında sizin düşmanınız olabilir. Dostlarınızın ihaneti sizleri üzebilir.

Rüyada fare ısırması; iş ya da eğitim hayatında önemli bir başarıda adınızın yer alacağı anlamına gelir. Büyük hedeflerinize daha da yakınlaşacak ve başarı merdivenlerini çok hızlı tırmanacaksınız.

Rüyada fare kapanı kurmak, özgüven ve güç sembolleriyle özleşir. Kendi kişisel sorunlarınızı çözmek için daha aktif ve güçlü kararlar alarak yükümlülüklerinizi yerine getireceksiniz. Yeteneklerinizi sorunlarınızdan kurtulmak için kullanabilirsiniz. Rüyada fare tuzağı görmek, otorite ve liderlik pozisyonuna yükselmek anlamına da gelir.

Rüyada fare yemek; her türlü kaza ve beladan uzak durmak için daha temkinli olmanız yönünde bir uyarıdır. Güvenmediğiniz tehlikeli yerlere gitmeyin. Yeni tanıştığınız veya görüştüğünüz insanlar size zarar veriyor olabilirler. Bazı aksilikler başınıza gelebilir. Sürekli uyanık olmalı ve her türlü tehlikeden kaçınmalısınız.

Rüyada fare yakalamak; her türlü kötü davranıştan kaçınmanız yönünde sizleri uyarır. Başkalarının hakkını yemekten özellikle kaçının. Ahlaksızca ve uygunsuz davranışlardan uzak durmadığınız takdirde, adınız bir skandal olayda geçebilir. Özgür bir ruha sahip olabilirsiniz. Ancak toplum içerisinde daha edepli olmalısınız. Kontrolü elde tuttuğunuz takdirde mutlu olacaksınız.

Rüyada bir şeyler kemiren fare görmek; enerjinizde düşüş yaşayacaksınız. Aynı zamanda bazı kişilere duyduğunuz güvende azalma olacak. Sizlerin enerjisini tüketen kişi veya kişiler evinizden veya çevrenizden birileri olabilir.

Rüyada bir sürü fare görmek; hayatınızda küçük şeyleri önemsemeniz gerektiği anlamına gelir. Bazı ufak detaylara da dikkat etmeli ve atlamamalısınız. Rüyanızda farelerin sayısının çok olması, para ve refah olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada fareden korkmak, sosyal hayatınızda utanç verici veya yüz kızartıcı bir olay ile karşı karşıya kalacağınızı simgeler.

Rüyada fareler evin içerisinde dolaşıyorsa, yakında geçim sıkıntısı çekeceğinizi gösterir. Maddi açıdan bir felaket sizleri bekliyor olabilir. Farelerin evde dolaşması, eşinizle parasal konular yüzünden kavga edeceğinizin sinyalini de verir. Huzurunuz kaçabilir.

Rüyada ölü fare görmek; elinize fazladan para geçeceğine yorumlanır. Eğer rüyanızda kedi ölü bir fareyle oynuyorsa veya fare kovalıyorsa, gelecek zamanda zengin olabilirsiniz. Mal varlığınız artabilir. Beklenmedik kaynaklardan zenginlik anlamına da gelir.

Rüyada fare avlayan baykuş görmek; güven kaybını simgeler. Bir insan sizin sırlarınızı paylaşabilir ve sizi tehlikeli bir durum içerisinde bırakabilir. Bu insan sırlarınızı sizi kötülemek için de kullanmak isteyebilir. Gelecek günlerde çok gergin olacaksınız. Kötü birileri size karşı bir koz kullanabilirler ve bu kişilere boyun eğmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada fare öldürmek; rekabet ortamında olanlar için zafer anlamı taşır. Eğer evin içerisinde fare tuzakları kurarak bir fareyi öldürdüğünüzü görürseniz, büyük bir zafer sizleri bekliyor demektir. Mesleki hayatınızda pozisyonunuz yükselebilir. Entrikacı rakipleriniz olmasına rağmen adil bir tutum sergilediğiniz takdirde, sizler kazanacaksınız. Samimi ve iyi niyetli, romantik bir eş adayı ile tanışabilirsiniz.

Rüyada fare kovalamak, ekonomik sıkıntılar çekmek ve iş arkadaşlarıyla tartışmak anlamına gelir. Harcamalarınızı kısmadığınız takdirde, borca girebilirsiniz. Aile içerisinde ani bir hastalık haberi alınabilir. Kendi işini yapanlar durgun bir döneme girecekler. İlişkisi olanlar ise, bazı tatsız durumlara karşı kendilerini hazırlamalılar.

Rüyada uyuyan fare görmek; hayal dünyanızın çok geniş olduğunu sembolize eder. Ahlaki ve finansal açıdan iyi bir durumda olacaksınız. Aile içerisinde büyük bir rahatlama olacak. Aile bireylerini mutlu edecek olaylar gelişecek. Sağlıklı ve sıhhatli günler sizleri bekliyor.

Rüyada evi fareler basması; beklenmedik kötü gelişmeleri simgeler. İş hayatında aldığınız riskler sonucunda başarısız olacaksınız. Ahlaki açıdan bir çöküş olabilir ve raydan çıkabilirsiniz. Dikkatinizi dağıtan ve iş hayatınızda iyi konsantre olmanıza engel olan her şeyden uzak durmalısınız.

Rüyada fare beslemek; insanların sizler hakkında ümitsiz düşüncelere sahip olduğu anlamına gelir. Yeteneklerinizin henüz farkında değiller ve sizleri küçük görüyor olabilirler. Ancak herkese kendinizi kanıtlayacak ve başarılarınızla cevabınızı vereceksiniz.

Rüyada fare sesi duymak; eve hırsız girmesi veya bir eşyanızın çalınacağı anlamına gelir. Ev güvenliğinizi arttırmalı ve pahalı özel eşyalarınızı orta yerlerde bırakmamaya özen göstermelisiniz.

Rüyada fare pisliği görmek; yüklü miktar para ya da değerli eşya kaybetmek olarak değerlendirilir. Bazı rüya tabircilerine göre, savurgan biri olduğunuza yorumlanır. Harcamalarınıza dikkat etmeli ve finansal yönden sizleri sıkıntıya sokacak harcamalardan kaçınmalısınız.

İslami Yorumları

Rüyada bir fare ile karşılaşmak kötü şansa işaret eder. Art niyetli bir kadın gizlediğiniz bazı şeyleri gün yüzüne çıkarabilir. İlişkisi olanlar ihanete uğrayabilirler. Ev meselesine gelince, bütçenizi kontrol etmekte ve çocuklarınıza disiplin vermekte sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda, beklenmedik hayal kırıklıkları olabilir. Bir proje üzerinde çalışıyorsanız, bazı aksilikler meydana gelebilir. Kendi işini yapan ve ticaretle uğraşan kişiler satışlarda düşüş yaşayabilirler. Güçlü olmak istiyorsunuz. Fakat öncelikle korkularınızdan arınmanız gerekiyor.

Rüyada fare ne demek?” diye merak ediyorsanız, rüyanızdaki diğer sembolleri de düşünerek manalarına sitemizden bakabilir ve rüyanızı daha detaylı yorumlayabilirsiniz. Bizlerle aşağıdaki yorum bölümünden rüyalarınızı paylaşabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Rüyada Fare Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. KAYA dedi ki:

    rüyamda kendı evımdeyım eşim bana içi suyla dolu bi kova verıyor içerisi kapagını actıgımda ölü farelerle dolu bende daha su koyup elile karıstırıyorum ama acayıp korkuyorum eşimde sen seversın dye gülüo normal hayatta cok korkarım cok fazla etkısınde kaldım

Sayfa başına git