Rüyada Gelinlik Giymek

30 Kasım 2019 tarihinde eklendi, kez okundu.

Genç kızların en popüler rüyalarından biri olan rüyada gelinlik giyilmesi hayırlı gelişmelere işaret eder.

Birçok genç kızın sıkça gördüğü rüyalardan biri olan rüyada gelinlik giyinmek evlenme arzusunda olunduğuna işaret eder. İyi haberler duymak, evlilik arzusu, sorunsuz bir hayat özlemi gibi durumlara işaret eden bu rüyanın genç kızların içindeki arzuları yansıtır. Rüyada temiz bir gelinlik tez habere, kirli gelinlik ise sıkıntı yaşadığı konuda aydınlığa dönüşen habere işaret etmektedir. Gelinliğin farklı renkte olması ve kişinin mevcut durumuna göre yorumlanması normaldir.

Gelinliğin Rengi Değişik Olabilir

Normalde gelinlik beyaz ve açık renklerde olur. Oysa bazı rüyalarda farklı renklerde gelinlik görülebilir. Mesela rüyada siyah gelinlik gören kişi yaşama kök salar ve kendine zarar veren şeylerden uzak durur. Ancak beyaz gelinlik gören kişi cennete gidebilir. Mesela ölmüş birini rüyada gelinlikle görmek o kişinin cennete gideceğine işaret eder. Çünkü ölen birinin gelinlik giymesi kefen giymesi manasındadır.

Gelinlik evlenecek kızlar için de farklı yorumlanır. Mesela evlilik arefesinde olan kızların bu rüyayı görmesi, evlilikle ilgili korkuların olduğuna işaret eder. Evlilik kararın sorgulandığı durumlarda bilinçaltında bu tür durumlar açığa çıkabilir. Gelinlik giydiğini gören kişi ailesinden hayırlı bir haber bekliyorsa bu haberi kısa zamanda alacak demektir. Bu rüya aynı zamanda sıkıntılı dönemlerin geride kaldığını, hayırlı gelişmelerle mutlu olacağı anlamına gelir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git