Rüyada Gül Görmek

Rüyada Gül Görmek
20 Aralık 2015 tarihinde eklendi, kez okundu.

Rüyada gül görmek; iyilik anlamına gelir. Bekar bir insan rüyasında gül görürse aşk, mutluluk ve sadakat duygularını simgeler. Aşk hayatınızda sorunlar bitecek ve başarılı bir birlikteliğiniz olacak. Bir erkek rüyasında gül görürse, bu rüya hayırlara alamettir. Yakında mutlu bir olayın hayatınızı değiştireceğini gösterir.  Küçük bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Ancak kısa sürede üstesinden geleceksiniz. Evli bir erkek rüyasında gül görürse, karısı ona sadık olacak ve hiçbir zaman ihanet etmeyecek demektir. Bir kadın rüyasında gül görürse, temiz bir haberin müjdecisidir. Birinden tavsiyeler alabilirsiniz.  Manevi duygularınız artacak ve daha iyi bir insan olmak için çaba göstereceksiniz. İnsanlara iyiliğiniz dokunacak.

Rüyada beyaz gül görmek; bekaret, temizlik, saflık, huzur, günahsız aşk ve gizliliği sembolize eder. Akrabalarınız sizlere nezaket gösterecek ve iyilik göreceksiniz.

Rüyada sarı gül görmek;  sevdiğini aldatmak veya kıskanılmak anlamına gelir. Ayrıca dostlukları da sembolize eder. Bir diğer anlamı ise, komşularınızdan gelecek iyiliktir.

Rüyada pembe gül görmek; taze bir aşka yelken açacağınızı müjdeler. İlişkinizde romantizm doruklarda olacak. Duygularınız çok hassas olacak.

Rüyada kırmızı gül görmek; aileden gelecek bir iyiliği simgeler.  Kırmızı gül, aynı zamanda umut ve tutku işaretidir. Fiziksel tutkuyu sembolize eder.

Rüyada siyah gül görmek; ayrılık ve hüznü simgeler. Aşk yaşadığınız insanla ortada hiç sebep yokken ayrılabilir ve birbirinizin kalbini kırabilirsiniz. Siyah gül, sevdiğiniz bir insanın ciddi bir hastalığa yakalanması, üzüntü, keder ve yas anlamına da gelir.

Rüyada mavi gül görmek; bekar olan kimseler için servet sahibi bir insanla dünya evine girmek istediğini simgeler. Gelecek günlerde böyle bir insan karşınıza çıkabilir. Ancak sizler için doğru biri olmayabilir. Evliyseniz, geçim sıkıntısı sona erecek ve evinizin bolluğu artacak.

Rüyada solmuş gül görmek; bir seçiminizden dolayı pişmanlık duyacağınızı gösterir. Bu seçim bir soruna yol açabilir. İlerleyen günlerde seçimler yaparken acele etmemelisiniz. Özellikle aşk hayatınızda bir seçim yapmanız gerekiyorsa, aceleci olmayın ve duygularınızı iyi dinleyin. Rüyada soluk gül görülmesi ciddi bir hastalığı işaret edebilir. Gizli bir hayat yaşadığınızı da gösterir. Yakınlarınızla daha fazla vakit harcamaya ihtiyacınız olacak.

Rüyada kurumuş gül görmek, aileden birinin hastalanması anlamına gelir. Bu hastalık aile genelinde bir huzursuzluk meydana getirebilir.

Rüyada gül yaprakları ile kaplı yatak görmek; romantik bir semboldür. Tutkulu bir aşk yaşayacaksınız ve karşı taraf sizi çok sevecek. Evleneceğiniz kişi ile birbirinizi tamamlayacaksınız. Gerçek bir aşkı bulacaksınız. Bir diğer anlamı ise, sevdiğiniz insanla bir ömür boyu birlikte olmaktır.

Rüyada gonca gül görmek; finansal anlamda başarıyı simgeler. Rüyada gül çalısı görmek de zenginliği işaret eder. Gelecekte elinize toplu paralar geçebilir. Kazancınız artabilir ve refaha erişebilirsiniz.

Rüyada gül dikeni görmek veya elinize gülün dikeninin batması, suçluluk duygusuna işaret eder. Aşk hayatınızda yaptığınız bir hata sevdiğiniz insana karşı suçluluk hissetmenize neden olabilir.

Rüyada gül almak; şöhret, başarı ve lüks hayat anlamına gelir. Başarılarınız artacak ve herkes tarafından takdir edilen biri olacaksınız.

Rüyada gül koklamak; mutluluk ve zevk anlamına gelir. Gül kokusu, hayatınıza yeni fırsatların dahil olacağını da simgeler. Şansınız açık olacak. Ya da birine duyduğunuz özlem kısa süre içerisinde son bulacak. Hasret bitecek ve sevdiğiniz insanla kavuşacaksınız.

Rüyada yanan güller görmek; tutku ve şehveti simgeler. Eğer bu tutkunuzu kontrol altınıza alamazsanız zarar görebilirsiniz.

Rüyada gül toplamak; hayatınızda iyi şeyler yapacağınıza işaret eder. Güllerin miktarı çoksa, sizden iyilik görecek kişileri ifade eder.

Rüyada gül suyu görmek; eğer gül suyu güzel kokuyorsa büyük bir iyilik yapacağınızı temsil eder. Gül suyu kötü kokuyorsa, küçük bir iyilik yapacaksınız demektir.

Rüyada birine gül vermek; ömrünüzü simgeler. Gülü verdiğiniz kişi kaç yaşındaysa, hayatınızın da o kadar süreceği anlamına gelir. Eğer bu kişi gençse, uzun bir yaşama sahip olacaksınız demektir.

Rüyada gül yemek; ailenizin başarılarınızla gurur duyacağını temsil eder. Yine, rüyada gül reçeli yemek de örnek bir insan olacağınıza ve herkes tarafından takdir toplayacağınıza yorumlanır. Çevrenizdeki insanlar sizi övecek.

Rüyada gül satmak, yeni bir ticaret girişiminde başarısız olacağınız anlamına gelir. Eğer siz değil de başkası rüyanızda gül satıyorsa, bu sefer de ticaret hayatınızda başarılı olacaksınız anlamı çıkar.

Rüyada gül ağacı görmek; iyiliksever ve paylaşımcı bir insan olduğunuzu simgeler. İnsanlara büyük iyilikleriniz dokunacak ve hayır duaları alacaksınız. İnsanlar sizlere minnet duygusu ile yaklaşacak ve işleriniz rast gidecek.

Rüyada gül bahçesi görmek; sorunların her geçen gün artacağına, maddi veya manevi sıkıntıların bir süre daha yakanızı bırakmayacağına yorumlanır. Gül bahçesi büyükse, sorunlarınız da büyük olacak ve üzüntüleriniz artacak.

İslami Yorumu

Rüyada gül görmek İslami rüya tabirlerine göre, mutlu bir yuva kurmak ve hayırlı bir kısmet ile karşılaşmak anlamına gelir. Uzun süredir görmediğiniz ve özlediğiniz bir insanla yeniden hasret giderme şansı yakalayabilirsiniz. Hasretler sona erecek ve güzel olaylar vuku bulacak. Aşk hayatınızda saadet ve huzur daimi olacak.

Rüyada gül ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Rüyada Gül Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Nigar dedi ki:

    Uykuda sepetin ichinde hem siyah hem de kirmizi gul gordum.Siyah gulu parmagima takdilar.Anlami nedir ?

Sayfa başına git