Rüyada Hayvanlarla Konuşmak

Rüyada Hayvanlarla Konuşmak
19 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 20.667 kez okundu.

Rüyada konuşan hayvan görülmesi ve hayvanla konuşulması; insanın doğaüstü bir kabiliyetini ve gücünü temsil eder. Rüyanın kişiye vermek istediği mesaj; akıllı ve zekalı bir birey olmayı gösterir. Rüyada hayvanın konuşmasının diğer bir yorumu ise başarmayı arzu istediğiniz herhangi bir konuda gerekli güce sahip olduğunuzu gösterir.

ruyada-hayvanlarla-konusmakİslami Tabire Göre

Rüyada Hayvanlarla Konuşmak, Rüyada bir kuş türünün kişinin kendisiyle konuştuğunun görülmesi, itibar kazanmaya, itibarının artmasına, bir makama yükselmeye, ilim öğrenmeye, büyük mülklere sahip olmaya işaret eder. Rüyada deve, koç, keçi, inek vb. bir hayvanın konuştuğunun görülmesi, düşmanlık ve savaşa, bir tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalmaya veya mülkünü kaybetmeye işaret eder. Rüyada bir köpeğin veya bir boğanın konuştuğunun görülmesi, sevinçle müjdelenmeye, kazanç elde etmeye ve faydaya işaret eder. Rüyada bir yılanın kişinin kendine güzel bir sözler söylediğinin ve iltifat ettiğinin görülmesi, düşmanından kişiye karşı, hayır ve menfaat görmeye işaret eder. Bazen rüyada hayvanlarla konuşmak gizli kalmış şeylerin açığa çıkmasına veya bu gizlilik sebebiyle azaba işaret eder. Rüyada bir hayvanın konuştuğunun görülmesi, rüya sahibinin anlayış sahibi biri olmasına, dost sohbetlerine önem vermesi gerektiğine, ibadet ehli kimselerle anlaşıp onlara bağlanmaya, günahkar kimselerle ilişkilerini bitirmeye işaret eder.

Astrolojik Tabire Göre

Rüyada Hayvanlarla Konuşmak, Rüyada hayvanların konuşması, anlayışlı olmaya, dostların sohbetine önem vermeye, ibadet ehli insanlarla kaynaşmaya işarettir. Rüyada kargayla konuşulması dünyanın şaşıracağı bir iş yapacağına, diğer hayvanlarla konuşmak ise ümidini yitirdiği ve ummadığı bir işin olacağına işarettir. Rüyada hayvanlarla konuştuktan sonra, kişinin kendisinin bir hayvana dönüştüğünü görmesi, oldukça sık görülen bir rüya çeşididir. Nedense insanlar bu rüyadan kimseye bahsetmek istemezler. Aslında önemli bir rüyadır ve rüyada şekline girilen hayvanın karakteristik özelliklerine olan sempatisini ortaya çıkarır ya da o özelliklerle kişi kendisini o hayvan gibi gördüğünü ifade eder. Örneğin rüyada bir kuş olunması ve kuş gibi havada uçtuğunun görülmesi, özgürlük hayalinizi simgelerken, vahşi bir aslana dönüşmek ise daha güçlü olmak isteğini temsil eder.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Rüyada Hayvanlarla Konuşmak Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Mitat dedi ki:

    Rüyamda 1 aslan ve kurt gördüm bu hayvanlar tırnaktan yaratılmış aslan bana dur dedi çok büyük ve hızlı şekilde kaçtım kurtta kovaladı 1 taşın üzerine çıktım desenli güzel bir taş kurt yanıma yaklaştı yaşına göre çok iyisin ihtiyar dedi. Yanımda musluk vardı parlaktı musluğu açtım 2 avcumu birleştirip içtim. Elime su alıp kurda doğru attım.

Sayfa başına git