Rüyada İç Çamaşırı Görmek

Rüyada İç Çamaşırı Görmek
7 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 1.465 kez okundu.

Rüyada iç çamaşırı görmek rüya sahibinin önceliklerinin ve özel hislerinin ortaya çıkmasıdır. Rüyasında iç çamaşırı gören kişinin kendisi için önemli olan arkadaşları ile bir araya geleceğine işarettir. Hayatında hiç eğlenmediği kadar eğlenecek ve güzel vakitler geçirecektir. Genel olarak bakıldığı zaman rüyasında iç çamaşırı gören rüya sahiplerinin, içinde fırtınalar kopar ve kimselere belli edemediği anlamını taşımaktadır. Bu kişi yani rüya sahibinin yaşadığı sıkıntıları, stresleri ve üzüntülerini içine atmaktadır. Kimselere söylemediği ve içine kapanık biri olduğunu göstermektedir. Rüya sahibinin birçok kez yüreği yanmış olsa da kimselere söylemediği ve kimselere belli etmediği olarak tabir edilmektedir. Tüm üzüntülerini içine atar ve susmasına neden olur. Her türlü duygularını içinde yaşar.

Rüyada İç Çamaşırı Görmek

Bazı rüya tabirlerine göre iç çamaşırı görmek rüya sahibinin çok değerli eşyasına tabir edilir. Pahalı kıyafetlere, pahalı eşyalara ve pahalı cihazlarına işaret etmektedir. Ama genel olarak bakıldığı zaman rüyada iç çamaşırı iyi anlama gelmektedir.

Rüyada İç Çamaşırı Giymek

Rüyada iç çamaşırı görmek ve giymek aynı anlamları taşımaktadır. Çok önemli kişiler ile bir araya geleceğini ve çok güzel vakitler geçireceğini belirtmektedir. Kişinin yaşadığı bazı sıkıntıları, üzüntüleri ve sırlarını başka kimselere anlatamadığını söylemektedir. Ancak bu rüyayı gören kişilerin sürekli içine kapanık olmalarından dolayı daha fazla stres yaşadığını belirtmektedir. Rüyada iç çamaşırı görmek ve giydiğini gören kişiler bazı durumdan dolayı canının sıkılacağı ve sıkıntıya düşeceklerini belirtmektedir. Ne olursa olsun güçlü kalmaları ve bir dostuna sırlarını anlatması ile tabir edilmektedir. Rüya sahibinin bir sorumluluk alacağına işarettir. Ancak sorumluluğu kendisi isteyerek almayacaktır. Bu nedenle stres yapacaklarına işarettir. Aslında bu rüyayı gören kişiler bilerek ve isteyerek üzüntü yaşamaktadır. Her şeyi geride bırakarak sağlam dostları ile vakit geçireceğine yorumlanmaktadır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git