Rüyada içki içtiğini görmek

Rüyada içki içtiğini görmek
12 Mart 2019 tarihinde eklendi, 332 kez okundu.

Susuzluk çeken kişilerin rüyalarında sıklıkla içki içtiklerini görmeleri son derece normaldir. Bu rüya birçok değişik şekilde yorumlanır.

İslam inancına göre rüyada içki içmek haram mal ile yorumlanır. Ancak islam dinine mensup olmayan bir kişi de aynı rüyayı görünce nasıl yorumlanır? İşte bu noktada birçok farklı sonuç ortaya çıkıyor. Çünkü hristiyan birinin şarap içtiğini görmesi tam aksine yorumlanabilir. Bu tür rüyalar, kısmet elde etmekle yorumlanır. Rüyada içki içmek içilen içkinin rengine göre yorumlanır. Kırmızı bir içki kızgın habere, su renginde şeffaf olan içkiler ise hayırlı haberlere yorulur.

Rüyalar Arzuların Gerçekleştiği Yerlerdir

İnsanlar az su tüketiyorsa rüyada kana kana su içmek son derece normaldir. Çünkü vücudun ihtiyacı olan içeceği bu şekilde işaret etmesi söz konusu olur. Yeterince su içmeyen ve yattığı oda kuru olan kişilerin bu rüyayı görmeleri, dudakları kurumuş ve boğazları yanık uyanmalarına sık rastlanır.

Alkollü içkiler içmek ise sosyal yaşantıdaki arzularla yorumlanır. Rüyada alkollü içkilerin psikolojk yorumu sosyalleşmekle yorumlanır. İnsan kendini yalnız hissetikleri zaman bu tür rüyaları sık görürler. Sosyal yaşantısı aktif kişilere özenmek ve bu kişiler gibi hareketli olmak anlamına gelir. Rüyada alkolsüz içki içmek de aynı şekilde ele geçecek bir rızık ile yorum edilebilir. Kişi hayırlı bir kazanç elde edecek ummadığı bir kısmete ulaşacak demektir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git