Rüyada Kahve Fincanı Görmek

Rüyada Kahve Fincanı Görmek
29 Mart 2017 tarihinde eklendi, 2.688 kez okundu.

Rüyada kahve fincanı gören kişi hayatta çok fazla yıpranmış kişidir. Sağlık açısından sıkıntılara yol açabilir. Rüyada kahve fincanı görmek aslen sıkıntılara ve üzüntülere işaret edeceği gibi mutluluğa ve refaha da yorulabilir. Rüyada sadece bir kez görülen kahve fincanı gerçek hayatta yaşanabilecek bir şeye yorulmayabilir. Fakat rüyalarda sık sık görülüyorsa bu bir mesaj niteliğinde olabilir. Son zamanlarda sık sık görülen bu rüyalar hayatta iniş çıkışlar yaşanacağına işaret eder. Sık sık duygu değişiklikleri yaşanabileceği anlamına gelir. Farkı bir açıdan yakın bir arkadaş veya dost ile görüşüp sohbet edileceği anlamı da taşımaktadır. Örneğin uzun zamandır görüşülmeyen veya uzakta yaşayan bir arkadaş ziyarete gelebilir. Bu arkadaş sohbetinde kişi kendine pay biçecek, sohbet kişiyi memnun edecektir. Bazı tüya tabircileri tarafından da sosyal hayatındaki yeni ilişkiler ile güzel günler geçireceğine yorulur. Aynı zamanda hayatındaki sıkıntılarının biteceğine ve mutlu günler yaşayacağına işaret eder. Güzel günler ile gelecek güzel haberlere, müjdeye delalet eder.

Rüyada Kahve Fincanı Kapatmak

Rüyada kahve fincanı görmek ile ilgili hem olumlu hem de olumsuz birçok yorum yapılır. Kahve fincanını kapatır bir şekilde gören kişi üzüleceği veya korkacağı bir haber alacağı anlamındadır. Rüya sahibi alacağı haberden çok etkilenecek, hayatı için büyük etkisi olacaktır. Bu rüyayı gören kişinin iş hayatında ve aile hayatında dikkatli olması gerekmektedir.

Rüyada Kahve Fincanı Satın Almak

Rüyada kahve fincanı görmek genelde olumsuzluklara, rüya sahibinin hayatındaki iniş çıkışlara yorulsa da rüyada fincan satın almak kazançlı günlere işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında kazanç sağlayacağına başarılı işlere imza atacağına yorulur. Aynı zamanda aşk ve aile ilişkilerinde olumlu gelişmelere, arkadaş ortamlarında içten sohbetlere yorulur. Rüya sahibinin hayatında yaşadığı kederin ve üzüntülerin de son bulacağı anlamı taşır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git