Rüyada Karanlık Yerde Kalmak

Rüyada Karanlık Yerde Kalmak
22 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, kez okundu.

Rüyada karanlık yerde kalmak genellikle rüya sahibinin yaşamış olduğu sıkıntıları ifade etmektedir. Bu rüya genellikle, yaşamış olduğunuz hayal kırıklıkları sonrası hissettiğiniz karamsarlığınızı ve yaşanan sıkıntıların sizden ve çevrenizdeki insanlardan kaynaklandığına işaret edilir. Üstelik rüyada karanlık yerde kalmak, sizin gizli işler peşinde olduğunuzu ve bu işlerinizi kimseyle paylaşmadığınız anlamına da gelmektedir. Rüyayı görenler için pek olumlu anlama gelmeyen bu rüya, sabah uyanan kişilerde etki yarattığı için insanlar hemen bu rüyanın ne anlama geldiğini öğrenmeye çalışmakta ve bu rüyalarının yorumlarına bakmaktadırlar. Pek hayra yorulmayan bu rüya kişinin, iç dünyasına yönelik olduğu rüya sahibinin içinde bulunduğu durumu ifade etmektedir.

Zifiri Karanlıkta Kalmak

Rüyada karanlık yerde kalmak, rüya sahipleri için olumlu yönü olmadığı için rüyada zifiri karanlıkta kalmakta rüyayı görenler için olumsuz anlama gelmektedir. Rüyasında zifiri karanlıkta kalanların çok büyük bir sıkıntıda olduğu ve bu sıkıntı sonucu bunalıma girdiğine işaret etmektedir. Bu rüyanın ardından uyanan kişide büyük etki yaratan zifiri karanlıkta kalmak rüyası insanları telaşlandırmakta ve insanlar bu rüyanın yorumuna bakmaktadır. Rüya sahibi her ne kadar iş, aile ve çevresiyle ilişkisini düzeltmeye çalışsa da ve sıkıntıların üstesinden gelmeye çalıştıkça başarısız olduğuna işaret edilmekte ve rüya, girişeceğiniz işlerde başarıyı yakalayamadığınız için başarısız olduğunuza işaret etmektedir.

Sıkıntıların Olduğuna İşaret Eden Rüya

Rüyada karanlık yerde kalmak, rüyayı gören kişinin sıkıntılarının olduğuna işaret etmektedir. Bu nedenle bu rüya pek ilgi çekici olmamaktadır. Bu rüyanın diğer anlamı ise, bir yandan rüya sahibinin etrafından sakladığı bazı sırlar olduğunu bir yandan da bu sırlarını kimseyle paylaşmadığını ve kimseye söylemediğini belirtmektedir. Gelecek hakkında bilgi vermeyen, tam aksine rüya sahibinin iç dünyasını yansıtan bu rüya olumsuz olarak yorumlanmaktadır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git