Rüyada Karın Ağrısı Görmek

Rüyada Karın Ağrısı Görmek
21 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 11.492 kez okundu.

Rüya esnasında görülen ağrı hissi, birçok düşünür tarafından farklı anlamlara çekilen konular arasındadır. Acı çekmek; dünyevi bir his olarak kötü duygu arasında bulunduğundan, rüyada ağrı çekilmesi kimi insanlara göre kötüye yorumlanırken, kimi insanlar bunun acı sonrası mutluluğa yorumladığı görülmektedir. Rüyada karın ağrısı görmek de uzun zamandır insanların rüyasında gördüğü acı çekme olaylarının bir örneğidir.

Karın Ağrısı Görmek

Rüyada karın ağrısı görmek; bir takım düşünürlere göre rüya sahibinin tüm malını günah işlemek amacıyla haram yollarla harcayacağını işaret eder. Bu durum kötüye yorulan karın ağrısı tabirlerinin ilk örneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanında karın ağrısı, rüya sahibinin işlediği günahlardan dolayı pişman olup tövbe yolunu seçip seçmemesinin gerektiğini söyler. Bu tür rüya yorumlarının tövbeyi hatırlattığı da söylenmektedir. Bunun yanı sıra iyi yönden yorumlanan rüyalar arasında tabirciler; rüya sahibinin rüya esnasında çektiği karın ağrısının anlamının, rüya sahibinin akrabalarının ve ailesinin sağlık sıhhatinin yerinde olduğuna yormaktadırlar. Bu yorum ise rüyada görülen karın ağrısının ilk olumlu yorumlarından biridir. Ancak genel olarak rüyada karın ağrısı çekmek, pişmanlık olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Karın Ağrısı Çekene Yardım Etmek

Rüyada karın ağrısı görmek yorumunun bir diğer kısmı olan rüyada karın ağrısı çeken bir insana yardım eli uzatmak için de bir takım rüya yorumları bulunmaktadır. Karın ağrısı çeken bir insana yardım etmek, rüya sahibinin iş hayatındaki iniş ve çıkışları gösterir. Bu bir dikkat uyarısı tarzında bir rüya yorumu olarak önümüze çıkmaktadır. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre ise, rüya esnasında karın ağrısı çeken bir insana yardım eli uzattığınızda, yardım eli uzattığınız kişinin kısa zaman içerisinde sizden bir yardım talebi bulunacağının kanıtıdır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git