Rüyada Karın Ağrısı Yaşamak

Rüyada Karın Ağrısı Yaşamak
8 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, kez okundu.

Rüyada karın ağrısı yaşamak, genel olarak iyi anlam taşımaktadır. Rüya sahibinin iş hayatında yenilikler katacağına ve yüksek kazançlar sağlayacağını işaret etmektedir. İş hayatında yaşanan her olumsuz olay sona ereceği ve herkes tarafından başarı toplayacağını gösterir. Rüya sahibi eğer işsiz ise, bir kişi tarafından maddi anlamda destek görecek ve bol kazançlar sağlayacaktır. Rüyada karın ağrısı bazı durumlarda olumsuzlukları da simgelemektedir. Rüya sahibi birçok duruma sinirleneceği, üzüleceğini ve herhangi bir kişi tarafından olumsuz haber alacağını simgelemektedir. Bu rüya genel anlamda rüya sahibi kendisini olumsuz düşüncelere sokacak ve bir süre üzülecektir. Bu nedenle rüya sahibi olumlu ve pozitif olması gerekmektedir. Aksi takdirde kendisine zarar verecek şekilde dertler edinecektir.

Rüyada Karın Ağrısı

Rüyada Karın Ağrısı Yaşamak Rüya sahibinin bir başkasına borcu varsa en kısa sürede ödeyeceğini simgelemektedir. Ancak rüya sahibi borcu öderken alacaklı kişinin problem yaratabilir ve rüya sahibinin üzüleceğini gösterir. Bu rüya birçok anlam ve simge işaret etmektedir. Rüyada karın ağrısı yaşamak aynı zamanda olumsuzluklar hariç mutlu, sağlıklı ve huzurlu günler yaşayacağını simgelemektedir.

Rüyada Karın Ağrısı Hissetmek

Rüyada karın ağrısı yaşamak genel olarak iyi anlamlar taşısa da, karın ağrısını hissetmek olumsuzları taşımaktadır. Rüya sahibinin kendisine dikkat etmemesi sonucu hasta olacağını işaret eder. Kendisine özen göstermediği takdirde kısa süreli stres yaşayacağını göstermektedir. Karın ağrısını hissetmek gerçek hayatta bir dostundan olumsuz yorumlar alacağı ve rüya sahibinin üzüleceğini simgeler. Eğer kendine ve çevresine dikkat etmediği sürece hatalar yapmasına neden olacaktır. Ancak bu rüyanın olumsuz işaretlerinin yanı sıra, olumlu işaretleri vardır. Rüya sahibi sevdiği birinden haber alacak ve mutlu olacağını simgeler. Eğer rüya sahibi yoğun bir işte çalışıyorsa kısa süreliğine birçok hastalıklarla uğraşacağını ve tekrar iyileşeceğini yorumlar.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git