Rüyada Koca Ayak Görmek

Rüyada Koca Ayak Görmek
10 Haziran 2017 tarihinde eklendi, kez okundu.

Rüyada koca ayak gömek neye yorulur? Rüyada ayak görmek çoğunlukla hayır olarak tabir edilir. Umûmiyetle, rüya tabiri yaparken rüyanın muhtevasını iyi tetkik edilmesi lâzımdır. Rüyada görülen ayak, rüyayı gören kişinin iyi bir amele sahip olduğu mânâsına gelir. Bu sâyede mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olduğuna ve ayrıca ibadetlerin dosdoğru bir şekilde yerine getirilmesine işarettir.

Rüyasında ayak gören kişinin, ahrette mutlu bir hayata sahip olacağına inanılır. Rüyada görülen ayak, aynı zamanda işlenilen sevapların ve yapılan iyiliklerin Allâh nezdinde büyük değer gördüğüne ve kişinin haram olan işlerden ve her türlü kötü davranıştan uzak durmasına işaret eder. Ayrıyetten rüyada görülen ayak, rüyayı gören kişinin maddi imkânlarının çoğalacağına ve servetinin devamına, ayrıca hayatında hiçbir surette maddi sıkıntı çekmeyeceğine de işarettir. Umûmiyetle düşünüldüğü takdirde ise rüyada görülen ayak, hayırlı bir istikbâle, maddî mahiyetten ise hür ve ayrıca iyi amel olarak tabir edilir.

Rüyada Sakat Ayak Görmek

Rüyadaki sakat ayak pek hayır olarak tabir edilmez. Kişinin büyük bir keder yaşayacağına geniş mânâda düşünüldüğü takdirde ise kısa vakitli bir hastalığa yakalanacağına işaret eder. Kişinin rüyasında gördüğü sakat ayak, işlerinin kısa bir vakitte ters giderek muhtaç hâle geleceğine dâir tabir edilir. Rüyasında sakat ayak görenin, ruhânî mânâda çeşitli sıkıntılar yaşayabileceği ve alacağı kederli haberlerin ardından büyük zorluklar yaşayacağı söylenir.

Rüyada Kıllı Ayak Görmek

Rüyada kıllı ayak görmek hayırlı bir neticeye bağlanır. Kişinin umûmi olarak daha önce suçlu hâle düşmüş olduğu bir hâdiseden aklanacağı söylenir. Aynı zamanda uzun vakittir almayı arzuladığı hayırlı bir haber kendisine müjdelenir. Rüyadaki kıllı ayak, kişinin kalabalıklar içerisinde yapmış olduğu bir işin aklanarak herkesçe müspet bir neticeye bağlandığına delâlettir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git