Rüyada Koştuğunu Görmek

Rüyada Koştuğunu Görmek
8 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 1.841 kez okundu.

Rüyada Koştuğunu Görmek ile ilgili, birçok yorumu aşağıda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Rüyada koştuğunu görmek, kişinin geçici, önemsiz bir sağlık sorunu yaşayacağı, bazı sorun, sıkıntı ve zorluklarla uğraşacağı, yalın ayak koşmak ise tüm zorluk ve sıkıntılar ile baş edeceği anlamına gelir. Aynı zamanda rüyada koştuğunu görmek kişinin varlık, bolluk, bereket ve rahatlık içinde olacağına da işarettir.

Rüyada Koşuşturmak

Rüyada koştuğunu görmek, koşuşturmak; tüm sıkıntı ve sorunların arkada kalacağı, şansın ve kısmetin açılacağına delalettir.

Rüyada Uzun Bir Yolda Koşmak

Rüyada koştuğunu görmek, uzun bir yolda koşmak; rüya sahibinin çok mutlu olacağı bir şey yaşayacağına işarettir.

Rüyada Yağmurda Koşmak

Rüyada koştuğunu görmek, yağmurda koşmak; iş hayatında kısa sürede başarılı bir proje ile yükselmek, ticaretle uğraşan kişi ise çok kazançlı bir iş yapacağına yorulur.

Rüyada Yeşil Alanda Koşmak

Rüyada koştuğunu görmek, yeşil alanda koşmak; aile ve iş hayatı için ferah bir döneme girileceği anlamında çok güzel bir rüyadır.

Rüyada Ormanda Koşmak

Rüyada koştuğunu görmek, ormanda koşmak; hayal edilen bir şeye ulaşmak için uğraşmak, uğraşının sonunda maddi manevi büyümeye ve yükseleceğine yorulur.

Rüyada Suda Koşmak

Rüyada koştuğunu görmek, suda koşmak; zorluk, sıkıntı ve dertlerin son bulacağı anlamına gelir, eşler arasında problem varsa problemlerin tatlıya bağlanacağı, bekar ise hayırlı bir kısmet ile evleneceğine işarettir.

Rüyada Çamurda Koşmak

Rüyada koştuğunu görmek, çamurda koşmak; büyük zorluklar yaşanacağını, yapılan bir yatırım varsa zarar edileceğini, hatalardan ötürü büyük bir zarar yaşanacağını, maddi manevi sıkıntılarla boğuşulacağına işarettir.

Rüyada Karanlıkta Koşmak

Rüyada koştuğunu görmek, karanlıkta koşmak; işlerin aksaması, aile arasında sevilen bir kişinin varlık ve sağlık ile sorunlarla uğraşmasına rivayet edilir.

Rüyada Yarışta Koşmak

Rüyada koştuğunu görmek, yarışta koşmak; rüya sahibinin yakınlarından tatsız bir konu duyacağına, öğreneceğine yorumlanır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git