Rüyada Kurt Görmek

Rüyada Kurt Görmek
18 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 9.043 kez okundu.

Rüyada kurt görmek; genellikle duygularınızda çekişme yaşayacağınız bir döneme girdiğinizi haberdar eder. Gizli bir düşmanı da temsil edebilir. Rüyanızda bir kurt size saldırıyorsa, büyük bir tehlike yaşanacağını gösterir. Kurt ile mücadele etmek de düşmanlarınızın atağa geçeceğine ve onlara karşı güçlü olacağınızı simgeler. Kurt vahşi bir hayvan olduğu için kötü huylu insanlar ile tanışabilir ve onlardan zarar görebilirsiniz. Sizi korkutan kişilerden bilhassa uzak durmaya çalışın. İş hayatında da bir tehdit ile karşılaşabilirsiniz. Aile içerisinde kötü niyetli bazı insanlar sizi ve ailenizi üzmek için ellerinden geleni yapacaklar. Ailenize sahip çıkmalı ve düşmanlarınıza karşı bir süre daha dikkatli olmalısınız. Dost çevrenizde de size ihanet etmek isteyen ve kendi çıkarları için sizleri tehlikeye atmak isteyen birileri olabilir. Yakında düşmanlarınızın kimler olduğunu öğreneceksiniz.

Rüyada kurt köpeği görmek; bilinçaltımızda gizlenen korku ve endişelerin gün yüzüne çıkması anlamına gelebilir. Korkularınızla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Rüya sahibi baskılardan kurtulup özgür iradeye sahip olmak için büyük kararlar almaya başlayabilir. Size engel olan her şeyden uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

Rüyada küçük kurt görmek; siz farkında olmadan maddi zarara uğratan ufak tefek hırsızlıklar yapan birini işaret eder. Bu kişi size ufak zararlar veriyor. Ancak gelecekte daha büyük maddi zararlar da verebilir.

Rüyada kurt sürüsü görmek; gelecekte günlerde depresyona girebileceğinizi ve ruhsal bir çöküş yaşanacağını işaret eder. Büyük bir hasar alabilir ve duygularınızı kontrol etmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlar size ihanet ederek hayal kırıklığına neden olabilirler. Sevgi ve sadakat duygularının yerini hüzün ve keder alabilir. Çevrenizdeki insanlara karşı çok dikkatli olmalı ve size zarar vermelerine engel olmalısınız.

Rüyada beyaz kurt görmek; saflığı temsil eder. Ayrıca inancınız artacak ve manevi duygularınız yükselişe geçecek. Kendinizi ibadete adayabilir ve daha kuvvetli dini hisler içerisinde olabilirsiniz.

Rüyada kurt öldürmek; sizi kötüleyen ve başkalarını size karşı siper aldıran bir insanı simgeler. Ancak yakın zamanda tüm bu düşmanlarınızdan kurtulacak ve rahat bir nefes alabileceksiniz.

Rüyada uluyan kurt görmek; büyük bir tehlike içerisinde olduğunuzu ve yakında bu tehlikenin ne olduğunu öğreneceğinizi simgeler. Uluyan kurt, her yönden baskı altında olduğunuzu gösterir. Kurt, peşinizde bir tehlike olduğunun da sinyalini verir. Üzerinizde bazı komplolar dönüyor olabilir ve işlerinizi baltalamak isteyen düşmanlarınız şu günlerde üzerinize gelebilirler.

Rüyada kurt ve tilki görmek; çatışmayı sembolize eder. Yıllardır bazı insanlar ile çatışma içerisinde olabilirsiniz. Bu düşmanlık her geçen gün daha da artacak. Şuursuz davranışlardan kaçınmanız gerekiyor. Yoksa sizler için iyi sonuçlanamayabilir.

Rüyada siyah kurt görmek; birden fazla karakteri olan veya iki yüzlü bir insanı simgeler. Bir kişi size sürekli farklı yüzünü gösteriyor olabilir.

Rüyada kırmızı kafalı kurt görmek; maddi veya manevi konularda bir desteğe ihtiyaç duyacağınızı simgeler. Mali konularda ise bazı eksikleri yeni fark etmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada kurt ve koyun görmek; ihanet anlamına gelir. Gelecek günlerde ilişkinizde bir sarsıntı yaşayabilir ve aldatıldığınızı öğrenebilirsiniz.

Rüyada kurt pençesi görmek; sizi tehdit eden bir insanın başına büyük belalar geleceğini simgeler.

Rüyada uyuyan kurt görmek; gizli bir düşmanın sinsi planları olduğunu simgeler. Maddi zarara uğrayabilirsiniz. Biri sizin emeğinizi veya paranızı çalabilir.

Rüyada kurt öldürmek; yakında düşmanlarınızdan kurtulacağınızı simgeler. Sizi tehdit eden ve zarara uğratmak isteyen düşmanlarınız yakında yakanızdan düşecek. Düşmanlarınıza karşı zafer kazanacaksınız.

Rüyada kurt saldırması; büyük bir tehlikeyi işaret eder. Çok fazla baskı altında kalabilir ve çaresizliğe düşebilirsiniz. Çevrili olduğunuz sıkıntılardan bir süre daha arınamayacaksınız. Düşmanlarınız size karşı galibiyet elde edebilirler.

İslami Yorumu

Rüyada kurt görmek İslami rüya tabirlerine göre, pervasız bir iş arkadaşa veya sırlarınızı ifşa edecek hain bir dosta yorumlanır. Ofis veya iş ortamında çalışma yeteneğinizi kıskanan birileri var demektir. İş arkadaşlarınız ayağınıza çelme takmak isteyebilirler. İhanet ve yalanlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Yakında düşmanlarınız gün yüzüne çıkabilirler.

Rüyada kurt ne demek?” anlamını öğrenen okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Rüyada Kurt Görmek Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. Mehmet dedi ki:

  Ruyamda 5 yada 6 tane siyah kurt bana saldiriyordu bende onlardan kacmayip duvustum ve hepsini öldürdum ruyami yorumlarsaniz sevinirim

 2. Fatmanur dedi ki:

  Rüyamda birsürü kurtlar ve yavru kurtlar vardı bana saldırırken genç bi adam gelip bana yardım etti elime tuttu birlikte kaçmaya başladık sonra eşim geldi yanıma onu ısırdığı gördüm kurt eve girmiş bende balkondan imdat diye bagiriyordum. Kurtlar küçük ve siyahi yorumlarsaniz sevinirim hala gerçek gibi

 3. Pinhan dedi ki:

  Rüyamda odanın ortasına bir poşet yada çuvaldan balık boşaltıyorlar bazıları çok büyük bazıları orta ikinci en büyük balığa bakıyorum çeviriyorum kafası kurt kafası dişleri falan da var ama altı balık

 4. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda dört kişiydik ve biri arkadaşımın 3 yaşındakı kızı diğer ikisi de arkadaşımdı. Ben yolda yürürken onlara rastladım ve daha sonradan karşımda yüzünü hatırlamadığım 12 yaşlarında bir kız ve yanındaki gri renkteki iki kurdu gördüm.kurtlar hırlıyolardı kız da gülüp salıncak diyordu. Biz dört kişi koşmaya başladık.en sonunda merdivenlerden aşağı inerken kurtlardan biri beni boynundan yakaladı. Daha sonra kurda birşey oldu ben ayağa kalktımayna gibi birşey baktım kendimi gördüm böyle daha güçlü hissetmiştir kendimi. Sonra arkama baktım kimse ölmemiştir ama o arkadaşımın 3 yaşındakı kızı boynunun altından kanlar akıyordu ama ısırılmamıştı. İşte daha sonra uyandım .

 5. murat dedi ki:

  Rüyamda başta abim biriyle kavgalı konusmalar yapıyordu sonra dana falan gordum sonra koyun surusune kurtlar saldırıyordu diger abimle suruye dogru koştuk kurtarı kovmak icin ve yolda gecince cok buyuk kamyon geldi yanimizda durdu biraz kamyona bakınca sonra tekrar suruye kostum yaklasinca baktim coban bir suru kurtu suruden cikarti kurtarin bazilari benekli bazilari beyaz bazilarinda siyahti

Sayfa başına git