Rüyada Kuş Görmek

Rüyada Kuş Görmek
26 Mart 2017 tarihinde eklendi, kez okundu.

Rüyada kuş görmek rüya sahibi için hem iyi hem de kötü olaylara işaret eder. Rüyayı gören kişi, daha önce hiç bilmediği ve görmediği bir kuşu görüyorsa, bolluk, bereket ve hayırlı kazanca işaret eder. Rüyada genel olarak kuş görmek, rızkın ve bereketin habercisidir. Kuşu aynı zamanda kısmet olarak da yorumlamak mümkün. Rüyada çok büyük boyutlarda kuş görmek güzel olayların habercisi sayılır. Saygınlık, büyüklük ve yükselmeye işaret eden büyük kuş, aynı zamanda makam sahibi ve varlıklı olan birisine işarettir. Rüya da ufak ama sevimli bir kuş görmek, sevinçli bir haber alınacağına ve bu haberin müjdeli sonuçlar doğuracağına işaret eder. Rüyada beyaz bir kuş görmek ise, aydınlığa çıkılacağına ve huzur bulunacağına işarettir.

Rüyada Kuş Görmenin Olumsuz Anlamları

Rüyada kuş görmek, hayırlı olabileceği gibi hayırsız olaylara da delalet eder. Rüyada bir kuş, rüya sahibinin evinden bir şey alıp kaçıyorsa ve o evde hasta bir kimse bulunuyorsa, bu ölüm anlamına gelir. Sevimsiz ve kötü görüntülü bir kuş görmek ise, üzüntülü ve kederli günlere işaret eder. Simsiyah veya tüyleri yolunmuş bir kuş görmek, bütün varlığın bir anda kaybedileceğine ve üzüntülü haber alınacağına işaret eder.

Kuş Görmenin Hayırlı Yönleri

Rüyada kuş görmek, rüya sahibinin hanesinin bolluk, bereket ve rızıkla dolacağına, kazancının artacağına işaret eder. Rüya sahibi eğer bir yerde çalışıyorsa, işinde yükseleceğinin habercisi anlamına da gelebilir. Kuş görmek aynı zamanda makam mevki sahibi olmak ve iyi anılmak anlamı da taşır. Genel olarak rüyada kuş görmek iyi olaylara işaret etse de birçok kuşun öttüğünü görmek toplum kargaşası ve karışıklık anlamına gelebilir. Rüya sahibi eğer bir kuşa konuşuyorsa, bazı yaşanacak kötü olayları alttan alacağının ve olgunluk göstereceğinin işaretidir. Kuşla konuşmak her zaman olgunluk anlamı taşır.

 

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git