Rüyada Kustuğunu Görmek

Rüyada Kustuğunu Görmek
8 Nisan 2017 tarihinde eklendi, kez okundu.

Rüyada kustuğunu görmek, sıkıntılardan kurtulmaya, iş hayatında bulunan sıkıntılardan kurtulmaya, borçların ödenmesine, rahatlığa kavuşmaya, hastalık varsa iyileşmeye işaret eder. Geçmişte yaşanan ve vicdan azabı duyulan şeyler varsa tövbe istiğfar etmeye ve iç rahatlığına kavuşmaya delalet eder.

Rüya gören kişinin bir işe başlarken, bir işe girerken, hayati kararlar alırken veya bir yola çıkarken aniden karar vermesine ve bu sebeplerden dolayı ileride büyük sıkıntılar yaşayacağını işaret eder.

Kustuğunu Temizlemek

Rüyada kustuğunu görmek ve temizlemek, rüyayı gören kişinin yaşamış olduğu bütün sıkıntılardan kurtulacağına, sorunları alt edeceğine, yapmış olduğu kötü ve zalimane davranışlarından pişmanlık duyacağına, tövbe istiğfar edip doğru yolu bulacağına, Allah yolunda ilerleyeceğine yorumlanır. Böylelikle hayatında çok güzel şeyler olacağına, iyi insanlarla tanışıp mutlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Zorla Kusmak

Rüyada kustuğunu görmek, kendisini zorlayarak kusmak, kişinin bir eziyete maruz kalacağına işarettir. Rüyayı gören kişi hasta ise öleceğine yorumlanmaktadır. Hamile bir kadın rüyasında kustuğunu görse, çocuğunun düşeceğine işarettir. Rüyasında bir kişi kusar ve kusmuğunu yediğini görürse verdiği sözden döner. Veya birisine bir hediye vermişse verdiği hediyeyi vazgeçer ve geri alır, cimrilik yapar, cimri bir kişi olduğuna işarettir.

Bir kimse rüyasında kusmak istediği halde kusamıyorsa o kişinin hastalanacağına ve sağlığında olumsuz gelişmeler yaşayacağına işarettir. Tövbe etmek isteyip edemeyeceğine, etse bile sözünde duramayıp tekrar günah işlemeye devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada kusmak, pişmanlık duymaya, zor işleri halletmeye, üzüntüden kurtulmaya delalet eder. Kusmak, fakir için hayra, iyi şeyler olacağına işaret ederken, zenginler için mallarından zarar etmeye işaret eder. Oruçlu olduğu halde kusmak, borçlarını ödemeye, borçlarından kurtulmaya işarettir. Bir kimsenin rüyada balgam ya da kan kustuğunu görmesi, menfaat ve hayır görmeye, mal ve servet sahibi olmaya, günahlardan tövbe etmeye işaret eder.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git