Rüyada Maymun Görmek

Rüyada Maymun Görmek
20 Aralık 2015 tarihinde eklendi, kez okundu.

Rüyada maymun görmek, hilekar insanlar tarafından zarar görmek anlamına gelir. Tutarsız davranışlar sergileyen biri sizi yanıltabilir ve kendi yararı için sizi kullanabilir. Genç bir kadın rüyasında maymun görürse, sevgilisinin veya eşinin sadakatinden şüphe etmeye başlayabilir. İhanete uğradığınızı düşünebilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla evlenebilmek için biraz baskı yapmanız gerekecek. İnsanlarla iletişim kurmakta zorluk çekeceksiniz. Karşınıza sizi anlamayan ve düşüncelerinizin örtüşmediği insanlar çıkacak. Cahil birine laf anlatmakta zorluk çekeceksiniz.

Rüyada maymun yavrusu görmek; çekilen cefanın ardından selamete ermek anlamına gelir. Tüm bu zorlukları aşacaksınız ve hak ettiğiniz yaşam şartlarına er ya da geç kavuşacaksınız. Rüyada yavru maymun görmek, bazen de negatif olarak yorumlanır. Fal sahibinin ufak bir hastalık geçireceğine işaret eder. Küçümsediğiniz düşmanlarınız size karşı önemli kozlar elde edebilirler.

Rüyada maymun sevmek; cebinize girecek helal paraya, layık olduğunuz yaşama kavuşmaya, dostlarla iyi geçinmeye ve rakiplerle uzlaşmaya yorumlanır.

Rüyada ölü maymun görmek; en kötü düşmanlardan arınmak anlamına gelir. Düşmanlarınız sizinle uğraşmaktan pes edecekler ve peşinizi bırakacaklar. Rakiplerinize karşı da bir zafer elde edeceksiniz ve size engel olamayacaklar.

Rüyada maymun öldürmek; rakiplerinizi sembolize eder. Sizi kontrol altına almak isteyen ve sizlerden faydalanmak isteyen kişiler bu emellerine ulaşamayacaklar.

Rüyada maymun beslemek; birinin size ihanet edeceği anlamına gelir. Sevdiğiniz insan uygunsuz davranışlarda bulunabilir ve sizi aşağılayacak sözler söyleyebilir. Bu kişi size karşı bir suç işleyecek.

Rüyada bir sürü maymun görmek; iş arkadaşlarınızın ikiyüzlü olduğuna ve size ihanet etmek için bazı planlar gerçekleştireceklerine yorumlanır. Dostlarınız da size ikiyüzlülük yapabilir. Bu kişiler kendi çıkarları için sizlerin ayağını kaydırmak isteyecekler. Kimin dost, kimin düşman olduğunu öğrenene kadar insanlara fazla güvenmeyin.

Rüyada maymun gibi ağaca tırmanmak; güvendiğiniz bir insan sizi zarara uğratacak demektir. İyi niyetinizin kurbanı olabilirsiniz. Şahsen tanıdığınız biri tarafından aşağılanabilirsiniz.

Rüyada maymun tarafından ısırılmak; aşık olmak ve romantik bir ilişkiye başlamak anlamına gelir. Hane içerisinde yaşlı birinin hastalık haberini de alabilirsiniz. Bu aile büyüğünün ciddi sağlık sorunları olabilir.

Rüyada kafeste maymun görmek; gözlem yapmayı sevdiğinizi ve çok meraklı bir insan olduğunuzu gösterir. Bu bir uyarı işareti de olabilir. Fazla meraklı olmak başınıza dertler açabilir. Başkasının işine burnunuzu soktuğunuz takdirde bazı olumsuzluklara yol açabilirsiniz.

Rüyada ağaçta maymun görmek; işyerinizle ilgili ortaya çıkacak güçlük ve zorlukları simgeler. Eğer maymun palmiye ağacı üzerindeyse, yeni bir işe başlayabilirsiniz. Her koşulda düşmanlarınız olacak ve iş hayatında rekabet sizi yıldırabilecek. İş arkadaşlarınızın tavsiyelerine dikkat edin.

Rüyada maymunla konuşmak; rakiplerinizin sizden daha güçlü olduğunu simgeler. Kendi yetenek ve becerilerinizi geliştirmeli, düşmanlarınızla mücadele etmelisiniz. Kendinizi düşmanlarınıza kanıtlamanız gerekiyor.

Rüyada zıplayan maymun görmek; çevrenizde cahil insanların olduğuna yorumlanır. Bu insanlarla aynı ortamda bulunmak bile sizleri rahatsız etmeye başlayacak. Fikir ayrılıkları olacak.

Rüyada evcil bir maymun görmek;  birinin size sempati duyduğunu gösterir. Sizin karakterinize ve kişisel özelliklerinize hayran biri var. Bu kişi size sürekli iltifat ediyor olabilir. Yakında size duygularınızı açmak isteyebilir.

Rüyada çığlık atan maymun görmek; yakın gelecekte alkol sorunları ile başa çıkmak zorunda kalacağınıza ve alkol bağımlısı olacağınıza yorumlanır. Yine, alkole bağımlı biri sizden yardım isteyebilir.

Rüyada beyaz maymun görmek; umut verici bir işarettir. Bu rüya sembolü yakında çok karlı bir iş teklifi alacağınızı simgeler. Kariyerinizde yükselmeye başlayacaksınız.

Rüyada maymun kovalamak; çıkarcı ve size karşı kötü düşünceleri olan bir insanın sosyal çevrenizde yer aldığını simgeler. Bu kişi sizin itibarınızı sarsmak ve dostlarınızla aranızı açmak isteyebilir.

Rüyada maymunla oynamak; gelecekte kuracağınız yuvanın temellerinin sağlam olmayacağını gösterir. Evleneceğiniz insan size karşı sahte duygulara sahip olabilir.

Rüyada maymundan korkmak;  iş yerinde kaos ortamının hakim olacağı ve bir müddet sıkıntılar çekeceğinize yorumlanır. Üstünüze bir iftira atılabilir. İş hayatınızda sizleri korkutan bir şeyler olacak.

İslami Yorumları

Rüyada maymun görmek İslami rüya tabirlerine göre, çevrenizde her karakterden insan olduğunu gösterir. İkiyüzlü veya kötü karakterli insanlar da var. Bir diğer anlamı hastalığa düşmek ve sonrasında bu hastalıktan kurtulmaktır. Maymunun dini yorumu suçluluk ve günahkarlıktır. Hilekar insanlara karşı temkinli olmalı ve sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.

Rüyada maymun görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Rüyada Maymun Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Kenan Civi dedi ki:

    Selam
    Ben Rüyamda akşam işten çıkıp eve giderken kayboluyorum büyük bir araziden geçiyorum arazinin çıkış duvarında 3 tane maymun gördüm 1 tanesi yavruydu çok korktum ama onlar beni görmedi duvarda koşarak çıkışın tersine doğru koştular onlar oraya gittiğini görünce bende çıkışa doğru koştum tam kapıdan çıkarken korkuyla uyandım bana rüyamın yorumunu anlatırsanız sevinirim. Teşekkürler

Sayfa başına git