Rüyada Ölü Gömmek

Rüyada Ölü Gömmek
15 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 2.210 kez okundu.

Rüyada ölü gömmek, tam olarak hayra yorulmaz. Rüya sahibinin bir takım sağlık sorunları yaşayacağına, kazançlarının azalacağına ve uzaklardan gelen bir haberle üzüleceğine işaret etmektedir. Ancak rüyada ölü gömmek kötü anlamları olsa, rüyanın iyi anlamları da olmaktadır. Rüya sahibine akrabalarından ya da en yakınından miras alacağına işaret eder. Rüya sahibinin tutumlu olması gerekmekte ve kendisini çok yormamalıdır. Aksi taktirde ciddi sağlık problemleri yaşayacaktır. Rüya sahibi başkaları tarafından gömüldüğünü görürse bu rüya sahibinin güzel bir davet alacağına işaret eder. Fakat rüyada bir başka ölüyü gömmek, rüya sahibinin hayatına işaret eder. Yani rüya sahibinin çevresinde ölmüş biri var ise, o kişi ondan dua istediği anlamına gelmektedir. Bu durumda da rüya sahibinin ailesi ile veya akrabalarıyla dua edeceğine işaret eder.

Rüyada Ölü Gömmek

Rüyada ölü gömmenin birçok anlamı vardır. Bu tamamen rüya sahibinin hayatına bağlıdır. Eğer rüya sahibi tutumlu ve geçimli olmazsa ciddi kayıplara yol açacaktır. Sağlığına dikkat etmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra, bu rüyayı gören kimse hayır yapması gerektiğini işaret eder.

Rüyada Ölü Yıkamak

Rüyada ölü gömmek ölü yıkamakla hemen hemen aynı anlamları taşımaktadır. Rüya sahibi mutlaka hayır ve iyilik yapması gerektiğine işaret eder. Rüya sahibi önceki zamanlarda kötülük işlemiş ve tövbe etmesi gerekmektedir. Eğer rüya sahibinin bir başkasına borcu varsa zora düşeceği ve üzüleceğini gösterir. Rüya sahibi, eğer bir ölüyü yıkadığını görürse ona destek ve iyilik yapacağını simgelemektedir. Rüyada ölünün kendisini yıkadığını görmek, rüya sahibinin yaşadığı üzüntüler, mutsuzluklar ve sıkıntıların biteceği ve artık mutlu bir hayat süreceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibi her zaman haline şükretmeli ve bir başkasından borç almaması gerektiğine yorumlanmaktadır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git