Rüyada Papatya Görmek

Rüyada Papatya Görmek
9 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.558 kez okundu.

Rüya, herkesin çok sık gördüğü ve değişik anlamlar yüklediği, ancak bilimsel olarak tam olarak neden ve niçin görüldüğü ispat edilmemiştir. Rüyayı olumlu yormak her zaman için hayra alamettir.

Huzura İşarettir

Rüyada Papatya Görmek

huzura ve mutluluğa işarettir. Papatya, her ortama uyum sağlaya bilen, bulunduğu yere güzellik katan, enerji veren bir çiçektir. Papatyaların açması baharın müjdecisidir. Papatyanın özelliklerinden dolayı, rüyada papatya görmekte olumlu yorumlanır. papatya görmek, yeni bir haber iyi bir müjdedir. Papatyanın yumuşak yaprakları, yumuşak başlı iyi huylu bir insan olmaya yorulur. Papatyanın her ortama uyum sağlaması, kibir ve gururdan uzak bir insan olmaya yorumlanır.

Rüyada Papatya Tacı Görmek

Rüyada Papatyadan yapılan bir taç görmek, gören insanın büyük bir başarı, mutluluk yaşayacağına, başına talih kuşu konacağına işarettir. Rüya gören tacı kendi başına takarsa, işinde terfi edeceğine, iyi bir evlilik veya hayırlı bir evlat sahibi olacağına, tacı başkasının başında görürse, yardıma muhtaç bir insana Allah rızası için yardım edeceğine, bu yardımından dolayı ödüllendirileceğine işaret eder.

Rüyada Papatya Ekmek

Rüya sahibinin, büyük bir ilime sahip olacağına, ilimde ilerledikçe takvasının artacağına, dünyaya huzur ve bereket dağıtacağına yorulur. Kendisini papatya tarlasının içinde görmesi, yaptığı iyiliklerin birer birer yerine ulaştığına, yardım ettiği insanlar tarafından sürekli kendisine dua edildiğine, etrafına duadan bir bir duvar örüldüğüne işaret eder.

Rüyada Papatya Çayı içmek

Dilek ve dualarının kabul olacağına, hastalıklardan kurtulup sağlığına kavuşacağına, iç huzura ereceğine işaret eder. Başkasına papatya çayı ikram etmek, elinde olanları başkası ile paylaşacağına, paylaştıkça malının mülkünün artacağına işaret eder. Kendisine başkasının papatya çayı ikram ettiğini görmesi, ikram eden kişinin kötülüklerden kurtulacağına, kendisinin zemzem suyu içeceğine yorumlanır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git