Rüyada Para Görmek

Rüyada Para Görmek
25 Aralık 2015 tarihinde eklendi, kez okundu.

Rüyada para görmek; zengin olma hayalleri kuran fal sahibinin maddiyattan maneviyata yöneleceğine yorumlanır. Devlet işlerinizde bir aksama olmayacak. Rüyadaki para zenginliği yansıtmaz. Tam tersi maneviyatın güçlenmesi anlamını taşır. O nedenle, manevi şeylere daha fazla önem vermeye başlayabilirsiniz. Hayata bakış açınızda önemli ölçüde bir değişim olabilir. Sahip olduğunuz şeyleri kaybetme korkusu yaşayabilirsiniz. Eğer rüyanızda elinizde bir miktar para görürseniz güveni temsil eder. Rüyada çıkan bazı semboller bilinçaltının bir yansımasıdır. Çok para kazanmak istiyor olabilirsiniz. Ancak endişe ve kaygılarınızda da bir artış olması söz konusudur. Bazı alimlere göre rüyada para göre uğursuzluk anlamına gelir.

Rüyada para bulmak; bir işi yarım bırakmak ve başka bir iş için kolları sıvamak anlamına gelmektedir. Yarım bırakacağınız iş ileride pişmanlığa neden olabilir. Ayrıca şu günlerde beklenmedik bazı kaygılar içerisine düşebilirsiniz. Mutluluğu bulmak için daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir.

Rüyada kağıt para görmek; şanssızlık olarak yorumlanır. Bazı işleri bitirme kararı alabilirsiniz.

Rüyada madeni para görmek; şansınızın artacağını simgeler. Elinizi attığınız işten hayır gelecek.

Rüyada altın para görmek; maddi kayıpların tekrar yerine geleceğine yorumlanır. Elinizden çıkan paraları dert etmeyin. Yakında daha fazlası elinize geçecek. Rüyada değerli madeni para görmek, bazı harcamalar yapacağınızı da simgeler.

Rüyada gümüş para görmek; bekar olanlar için hayırlı bir eş adayı ve evli olanlar için de yuvalarında saadet anlamına gelir.

Rüyada yabancı para görmek; hedefleriniz doğrultusunda ilerlerken iş hayatında rakiplerinizin size çelme takmaya kalkışacağına ve karşınıza çıkan engellerin sizi tehlikeye sokacağına yorumlanır.

Rüyada demir para görmek; hoşnutsuzluk anlamına gelir. Sosyal çevrenizden veya bazı tanıdığınız insanlardan yana şikayetiniz olabilir. İş arkadaşlarınız da sizlerin verimini düşürüyor olabilir. İş yerinde bazı sorunlar çıkması an meselesidir.

Rüyada demir para saymak; mali konulara gelince tutumlu bir insan olduğunuzu ve pratik çözümler ürettiğinizi simgeler. Aile içi refahınız artabilir.

Rüyada para vermek; birine maddi bir yardımcı bulunacağınıza ve ihtiyaç sahibi insanlara iyilik yapacağınıza yorumlanır. Para kazanmak artık sizler için daha kolay olacak.

Rüyada para aramak; maddi zarara uğramak ve aynı zamanda kısmetin kapalı olduğuna yorumlanır. Şu günlerde umutlarınız azalabilir.

Rüyada para yakmak; geçici bir statü elde etmek anlamına gelir. İş hayatında yükseleceğiniz makam pek de kalıcı olmayabilir. Her şey alt üst olabilir.

Rüyada ödünç para almak; sevdiğiniz bir insanın kalbini kırdığınıza veya kıracağınıza yorumlanır.

Rüyada birine para vermek, bu kişinin sizi yakında hayal kırıklığına uğratacağına yorumlanır. Bir diğer anlamı, din işleri ile meşgul olmaktır.

Rüyada birinden para almak; cömert ve nazik bir insan olduğunuzu simgeler. Doğanız gereği insanları kırmaktan kaçınıyor ve yardım eli uzatıyorsunuz. Yakında şansınız artmaya başlayabilir.

Rüyada para saymak; birilerinin sizi çekiştirdiğine ve hakkınızda bazı dedikodular yaptıklarına yorumlanır. Ayrıca fatura gibi bazı borçlarınıza yetişmekte zorluk çekebilirsiniz. Harcamalarınızı kısmak zorunda kalacaksınız. Dikkatli harcama yapmalısınız. Eğer rüyanızda para saymayı karıştırıyor ve her seferinde yeniden başlıyorsanız, yeni bir işe başlayabilirsiniz.

Rüyada para ile ödeme yapmak; bir sıkıntı ile karşı karşıya kalacağınızı simgeler. Özel hayatınızda ya da iş hayatınızda size rahatsızlık verecek bazı istenmeyen olaylar vuku bulabilir.

Rüyada para bozdurmak; endişelerin artması ve ev içerisinde huzursuzluk çıkması anlamına gelir. Aile bireyleri geçim sıkıntısı nedeniyle birbirine düşebilir.

Rüyada para kaybetmek; aile içi karışıklık ve sorunları işaret eder. Ayrıca kariyerinizde de bazı olası sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada para çalmak; size yakın birinden gelecek tehlikeye işaret eder. Çevrenizdeki kişilere karşı daha dikkatli olmaya çalışın.

Rüyada para çaldırmak; bazı sırların ifşa olması ve gizli duyguların açığa çıkması anlamına gelir.

Rüyada para tasarrufu yapmak; zenginlik göstergesidir. Gelecekte servet edinebilirsiniz. Lüks bir hayata kavuşabilir ve zengin bir çevre edinebilirsiniz.

Rüyada para yutmak; bazı bencilce çıkarlarınız yüzünden zarara uğrayacağınıza yorumlanır. Diğer insanları tehlikeye atacak kararlardan bilhassa kaçının.

Rüyada bir demet para görmek; parlak bir istikbalinizin olduğunu simgeler. Rüyada yığınla para görmek, aynı zamanda lüks bir hayat yaşayacağınıza ve bazı ayrıcalıklara sahip olacağınıza da yorumlanır. Yaşam tarzınız değişecek.

Rüyada borç para almak; tanıdığınız insanların sizler hakkında yüksek beklentileri olduğuna yorumlanır. Aynı zamanda çalışma performansınızın düşmesi nedeniyle mutsuz olabilirsiniz.

Rüyada başkasının parasını harcamak; negatif anlamlar taşır. Pervasız davranışlarınızı bırakmalı ve daha sorumluluk sahibi olmalısınız. Yoksa yakın bir arkadaşınızla aranız bozulabilir.

Rüyada sahte para görmek; sahtekar ve kötü niyetli bir insana yorumlanır. Özel hayatınızda ya da sosyal çevrenizde sahte davranışlar sergileyen birine karşı temkinli olmanızda fayda vardır.

Rüyada paramparça banknot görmek; yoksulluk, iflas ya da başka talihsiz olayları simgeler. Evinize hırsız girebilir. Mal kaybı söz konusu olabilir.

Rüyada birine para teslim etmek; yakın zamanda başlayacak bir projeniz için daha fazla harcama yapmak zorunda kalacağınıza yorumlanır. Bu girişimleriniz size başarı getirecek.

Rüyada para kazanmak; para harcama konusunda daha geniş bir vizyona sahip olmanızın fayda sağlayacağına yorumlanır. Yakında yeni bir ev alabilirsiniz.

Rüyada para yatırmak; yatırım hayali olan girişimci rüya sahiplerinin başarı yakalayacağını gösterir. Ayrıca ailenize yeni bir üye katılabilir. Aile içinden biri evlenebilir ya da çocuk sahibi olabilir.

Rüyada antika para görmek; birinden hediye alacağınıza yorumlanır. Bu hediye sizleri çok mutlu edecek.

Rüyada para bağışlamak; seyahat ve eğlence anlamına gelir. Egzotik bir yolculuğa çıkma ihtimaliniz var.

Rüyada altın sikke görmek;  önünüzde parlak bir gelecek olduğunu simgeler. Tüm zorlukları aşarak yakında zengin bir hayata kavuşacaksınız. Emeklerinizin karşılığını tez zamanda alacaksınız.

Rüyada para saklamak;  küçük endişelerin habercisidir. Dost çevreniz veya aile bireylerinden bir şeyler saklayabilirsiniz. Bir diğer anlamı ise, mutlu bir döneme girmektir.

Rüyada parasız alışveriş yapmak; mali güçlükler çekileceğine yorumlanır. Eğer rüyada yanınızda hiç para olmadan alışverişe çıktığınızı görürseniz, sadece kendi temel ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetişebileceksiniz. Ayrıca sevdiğiniz kişiye özleminiz sona erecek.

Rüyada parasız bir şeyler satın almak; bütçenizin azalacağına yorumlanır. Öte yandan çalışan kişiler için bu rüya yeni bir iş fırsatı anlamına gelir. Karlı bir girişim fırsatı yakalanabilir.

İslami Yorumu

Rüyada para görmek İslami rüya tabirlerine göre; mevcut koşullarınızın gerektiği gibi davranmalı ve hayallerinizi gerçekmiş gibi yaşamamanızı işaret eder. Zenginlik hayalleri içerisinde olabilirsiniz. Ancak manevi duygularınız da artacak. Kendinizi değersiz hissedebilirsiniz. Gelecek günlerde duygularınızda değişim olabilir ve hayatınıza dair daha gerçekçi kararlar alabilirsiniz.

Rüyada para görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git