Rüyada Sigara Görmek

Rüyada Sigara Görmek
21 Mart 2017 tarihinde eklendi, kez okundu.

İnsanlar zaman zaman gördükleri rüyaların neyin habercisi olduğunu merak ederler. Bu kapsamda insanlar rüyalarında sigara görmesi genelde sıkıntının, güçlüğün ya da sıkıntının ardından gelecek iyi haberlere, rahatlamaya ve huzur içerisinde bir ömrün geçirileceğine olarak yorumlanır. Bu kapsamda rüyada sigara görmek genelde iyi manada yorumlanır. Elbette dini açıdan bakıldığında rüyada sigara görülmesi dini vecibelerin veya diğer ibadetlerin baskı altında yapıldığına ve dini olarak daha zoraki bir işlemden geçirileceğine delalet eder.

Sigara İçildiğini ve Dumanını Görmek

Rüyada sigara görmek bazı açılardan farklı yorumlanabilir. Bu kapsamda rüyasında sigara içtiğini gören bir kişi bunu şu şekilde yorumlayabilir. Bu yorumlamalardan birisi hayatında radikal bir karar almak üzere olduğu yönünde değerlendirilir. Bu bakımdan rüyada sigara görmek bir insanın rızkının, istikbalinin veya kısmetinin bol bir şekilde ortaya çıkacağına ve yakın bir zamanda mutlu bir yaşam sürmeye başlayacağına delalet eder. Bu açıdan değerlendirmeler ile birlikte rüyasında sigara içtiğini gören kişinin hayatında rahatlık ve ferahlık vardır. İnsan çok rahatına düşkün olarak kabul edilir. Aynı zamanda sigara dumanının görülmesi de yine aynı açıdan değerlendirmeye alınır. Bu açıdan özellikle zorluğa ve sıkıntıya yakın bir zamandan itibaren karşılaşacağına yönünde değerlendirmeye alınır. Yakın bir zamanda sıkıntı ve kederin kişiyi beklediği olarak yorumlanır.

Sigara Satın Alınması veya Satılması

Rüyada sigara görmek kişinin rüyasında farklı bakış açılarından değerlendirmeyi gerektirebilir. Bu bakımdan rüyada sigara görmek kişinin işine, eşine veya rızkına doğru orantılı olarak yorumlanır. Bu açıdan rüyada sigara almak veya satmak kişinin hayatında yeni bir başlangıç içerisinde olduğu anlamına gelebilir ve bu açıdan yorumlanabilir. Bir diğer husus ise bu yeni başlangıç için harekete geçileceği olarak yorumlanır. bunun yanı sıra sigarayı atması durumunda ise yakın bir zamanda karşılaşacağı sıkıntıları ve üzüntüler ile karşı karşıya geleceği olarak yorumlanır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git