Rüyada Sivilce Patlatmak

Rüyada Sivilce Patlatmak
2 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, kez okundu.

İnsanlar rüyalarında gördükleri her şeyi bir anlama çekmek ister. Bu rüyalar kimi zaman doğru çıksa da bazen de anlamsız şeylere işaret ediyor olabilir. Bu yüzden rüyada görülen her şey günlük hayatta insanın karşısına çıkacak diye bir şey yoktur. Rüyada sivilce patlaması, sivilce sıkılması, koparılması da bunlardan bazılarıdır.

Rüyada Sivilce Patlatmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada sivilce patlatmak rüya sahibinin çok yakında sevinçli bir haber alacağı ve bu haberi çevresindeki insanlarla paylaşmak isteyeceği anlamında yorumlanır. Rüyada sivilce patlatmanın bir diğer anlamı ise gizli sırların ortaya çıkacağıdır.

Rüyada sivilce patlatmak rüya sahibinin iyi, dürüst, sevecen ve hoşgörülü bir kişi olduğu anlamlarında da yorumlanır.

Rüyada Sivilce Sıkmak

Rüyada sivilce sıkmak ile rüyada sivilce patlatmak hemen hemen aynı anlama gelmektedir. Rüyasında sivilce sıkan kişi sevdiklerine bütün sırlarını anlatma ister ve hiçbir şeyin gizli kalmamasını ister.

Rüyada Sivilce Koparmak

Rüyada sivilce koparan kişi eğer acı hissederse bu durum iyiye yorumlanır. Bu durumda kişinin çevresindeki kötülüklerden korunacağı anlamında yorumlanır. Eğer kişi rüyasında sivilce kopardığında acı hissetmediğini görüyorsa bu durum rüya sahibi için pek iyi değildir. Çünkü bu rüya kötülükler karşısında o kişinin savunmasız kalacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yüzünde Sivilce Çıkması

Kişinin rüyasında yüzünde sivilce çıktığını görmesi o kişinin maddi anlamda rahatlığa kavuşacağı, hayatının kalan kısmında hiçbir maddi sıkıntısının olmayacağına ve kişinin maddi zenginliğin yanında gönül zenginliğine de kavuşacağına işarettir.

Rüyada Sivilcenin Kanadığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında sivilcesinin kanadığını görmek umutlarını yitiren kişinin yeniden hayata bağlanacağı, ümitsiz durumların kısa süre içerisinde ortadan kalkacağı ve rüya sahibinin hayatına mutlu bir şekilde devam edeceği anlamlarında yorumlanır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git