Rüyada Su İçmek

Rüyada Su İçmek
20 Nisan 2017 tarihinde eklendi, kez okundu.

Rüyada su içmek, Birden fazla anlamı olan bir rüyadır. Aslında rüyada su görülmesi bereket, huzur, sağlık ve mutluluk bolluk olarak yorumlanır. Farklı yorumcular suyu sıkıntı olarak da yorumlar. Rüyada su içmek bereketli bir hayat yaşanmasına işaret eder. Eğer rüyada bir başkası tarafından size su verildiğini gördüyseniz, bu kişinin itibarının düşeceği anlamına gelir. Rüyada görülen su hareketsiz ise kişinin işlediği bir suç için ceza çekeceğine, su pis ise rüyayı gören kişinin parasal sorunlar yaşayacağına delalettir. Kişi rüyasında su taşımak görürse, rüya sahibinin parasal ya da mal mülk anlamında eksiye düşeceği şeklinde yorumlanır. Rüyalarda bol su görmek hayırlara, az su görmek şerlere yorulur.

Rüyada Çeşmeden Su İçmek

Rüyada su içmek, çeşmeden içiliyorsa yapılan işlerden yüksek gelirler gelmesine işarettir. Çeşmeden su içtiğini gören rüya sahibi ticaret yaparsa işinde şanslı ve iyi olacağına ve gelecekte bu işte yüzünün güleceğine işaret eder. Kirli bir çeşmeden su içiliyorsa rüyayı gören kişinin kendini düşünmeden attığı bir adımda sıkıntı ve zorluk çekmesi olarak yorumlanır. Çeşmeden azar azar su akıyorsa kişinin yaşantısında bir iyi bir kötü yönde şeyler olacağına işarettir. Kuru bir çeşmeden su içmek isteyen rüya kişisi, işinde para kaybedeceğine, yokluğa düşeceğine ve hayal kırıklığı olması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Su İçmek ve Doymamak

Rüyada su içmek gören kişinin bir ortaklık yapacağına, ortağıyla bir işe imza atacağına işarettir. Kişi kendi başına bir işe girişirse başarısız olacağına delalettir. Rüyada su içse de doymadığını görmek, kişinin çocuklarına daha iyi bir gelecek bırakmak için çok çabalaması anlamına gelir. Rüyasında bir dereden kana kana su içmek fakat doymamak ise yardım talep eden insanlara yardım etmek için çok çalışmasına ve bu çalışmanın karşılığını fazla fazla alacağına delalettir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Rüyada Su İçmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
    Sayfa başına git