Rüyada Süper Güçlerinin Olduğunu Görmek

Rüyada Süper Güçlerinin Olduğunu Görmek
1 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 22.416 kez okundu.

İnsan bedeninin dinlenmesi için belli bir süre kişi uykuya ihtiyaç duyar. Kişi bedeninin ihtiyaç duyduğu uykuyu almadığı zaman bir takım problemler yaşar. Bu problemlerin başında agresiflik, dikkat bozukluğu gibi sorunlar gelir. Kişiler uyku halinde iken de rüya görür. Rüyalar kısa bir zaman diliminde görülse de rüya gören kişiye uzun bir zaman gibi gelir. Kişi ruh haline göre bilinç altı olarak rüya gördüğü gibi geleceğe yönelik olarak da rüya görebilir.

Rüyaların Anlamı

Rüyada Süper Güçlerinin Olduğunu Görmek. Rüyada kişiler olay görebildiği gibi bir takım objeler de görebilir. Rüyada görülen şeyler bir takım anlamlar taşır. Önemli olan görülen rüyanın doğru yorumlanmasıdır.

Rüyada Süper Güçlere Sahip Olmak

Rüyada anlamlı anlamsız olarak bir çok şey görülebilir. Rüyada süper güçlerinin olduğunu görmek ne anlama gelir diye bakacak olursak, rüyada süper güçlere sahip olmak iyi bir rüyadır. Bir kaç farklı anlama gelmektedir. Bu rüyayı gören kişi kendisini rahatsız eden engeli ortadan kaldıracağına dair bir işarettir. Bir başka taşıdığı anlam, bu rüyayı gören kişi sahip olacağı malların çoğalacağı ve güçlü bir hale geleceğine delalet olan bir rüyadır.

Rüyada süper güçlerinin olduğunu görmenin olumsuz bir anlamı da bulunmaktadır. Bu rüyayı göre kişi olumsuz anlam olarak yaptığı bir hatanın sonucu olarak evinden olabilir ya da ülkesinden olabilir anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi başka kişilerin mallarından haksız bir şekilde almış ya da alacağı anlamına geldiği şeklinde de bu rüya yorumlanabilir.

Rüyasında eğer bir kişi süper güçleri olduğunu gördü ise gerçek dünya da yaşamakta olduğu hayatı ve yaptığı hareketleri göz önüne alarak bu rüyayı olumlu ya da olumsuz olacak şekilde kendisi de yorum yapabilir. Eğer gerçekten kendisinden emin ise kimsenin malına göz koymadı ise ve büyük bir hata yapmadı ise bu rüyayı olumlu bir şekilde yorumlayabilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Rüyada Süper Güçlerinin Olduğunu Görmek Konusuna 11 Yorum Yapıldı
 1. emre dedi ki:

  Ellimle elime almadan cisimler kaldirmak elimde olagan ustu gücler olmasi..

  1. Mustafa dedi ki:

   Bende bugün gördüm aynı senin gibi

  2. Ela dedi ki:

   Oha aynısını bende gördüm

   1. Selman dedi ki:

    Bende gördüm aynısını 😀

    1. Deniz dedi ki:

     benimde göğsüme metal parçalar yapışıyordu

 2. Batuhan dedi ki:

  süper gücüm mantıksız bişeydi herkezden çok hızlı flash gibi koşuyordum ve bir vampir ile kapışıyordum yanımda arkadaşlarım vardı ismini bilmediğim benle birlikte 4 kişiydik ama vampiri ençok ben hasar verdim o bir katildi ölmüş birinin kolunu gördüm ordan anladım o vampir ışınlanıyor kapıları uzaktan açabiliyor bu mantıksız

 3. Mor dedi ki:

  Oha ben de aynsını gördüm

 4. Perihan dedi ki:

  Bende istediğim herşeyi hareket ettıre biliyordum

 5. Hira dedi ki:

  Ben alev atıp uçabiliyordum

 6. Mevlüd dedi ki:

  Ben rüyamda bi 3harfliyi temas etmeden elimle havaya kaldırıp denize attım bu nasi bi rüyadır ya gecenin 5inde yazıyorum uyuyamuyorum,,

 7. Buse dedi ki:

  Bi kelime söyleyip ortadan kaybolup gökyüzünde bilinmeyen bir yere gittiğimizi ve benim bundan emin olup asla kelimeyi söylediğimde ortadan kaybolmamam arkadaşlarımda da aynı güçten vardı ama onlar kelimeyi söyleyip gidiyorlardı.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı