Rüyada Telefon ile Konuşmak

Rüyada Telefon ile Konuşmak
21 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 2.423 kez okundu.

Rüyayı gören kişi kimse, iş yaşamında, kariyerinde veya okulunda başarılarla birlikte olumlu gelişmeler olacağına işaret eder. Kişinin sevinçli haberler alması şeklinde yorumlanır. Bununla birlikte çevresinde hasta olup da uzun süredir tedavi sürecinde olan kişi için hayırlı ve sevindirici haberler olacağına işaret eder. Rüyada telefon ile konuşmak yanında görülen diğer durumlar veya nesneler de dikkate alınarak yorumlanmalıdır.

Rüyada Telefon Görmek

Rüyasında telefon gören kişi kariyerindeki engellerin son bulacağına ve iyi işlere imza atarak hayırlı bir haber alacağına işaret eder. Alacağı güzel haberler sayesindeyse saygın ve kazançlı bir mevkii sahibi olacağına delalettir. Bunun yanı sıra uzak akrabalardan birinden miras niteliğinde yüklü miktar para kalacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Telefonla Konuştuğunu Görmek

Rüyada telefon ile konuşmak, rüyayı gören kişinin uzaklardan bir akraba veya tanıdıklarından beklediği bir haberi alması anlamına gelir. Bu haberi uzun zamandır bekleyen rüya sahibi yaşadığı telaş ve sıkıntıdan kurtulur şeklinde yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgili ile Telefonla Konuşmak

Rüyada telefon ile konuşmak eski sevgilisi ile telefonda görüştüğünü gören kişinin çevresinde bulunan insanlarla anlaşmazlıklar yaşadığı anlamına gelir. Bu konuda yardımına sevdiği ve başka konularda da yardımı dokunan bir yakının yetişmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Telefonda Kavga Etmek

Rüyasında telefonda kavga ettiğini gören kişi iş yaşamında veya ailesinde sevdiği birinin desteğiyle heyecan verici durumlar yaşanacağına işaret eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişiye bir yerden para gelmesi ve iyi bir yere terfi alacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Telefonun Yüksek Sesle Çalması

Rüyasında sürekli acı acı yüksek sesle çalan telefon gören kişi can sıkıcı bir almasına delalettir. Bu tip bir rüya özellikle iş yaşamında yeniliklere, yatırımda bulunan kişiler için ise zarar demektir. Rüyayı gören kişinin özel hayatında meydana gelecek bazı sorunlara işarettir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git