Rüyada Trafik Kazası Geçirmek

Rüyada Trafik Kazası Geçirmek
9 Nisan 2017 tarihinde eklendi, kez okundu.

Rüyada trafik kazası geçirdiğini görmek, rüyayı gören kişinin beklenmedik olaylar yaşayacağının işaretidir. Rüyayı gören kişinin karşısına bu beklenmedik olaylar iyi şekilde de çıkabilir kötü şekilde de. Bu rüyanın yorumu, yaşanacak olayların aniden gelişeceğidir. Rüyada trafik kazası geçirmek rüyayı gören kişinin beklenmedik bir yerden maddi gelir elde edeceğine işaret eder ya da beklemediği bir iş teklifi almasına işaret eder. Durum tam aksi şekilde de tezahür edebilir. Beklenmedik bir yerde para kaybı ya da beklemediği şekilde bir iş kaybı da gerçekleşebilir.

Trafik Kazası Geçirip Öldüğünü Görmek

Rüyada trafik kazası geçirmek ve öldüğünü görmek, rüyayı gören kişi için iyi yorumlanmamaktadır. Rüyada trafik kazası sonucu ölmek, rüyayı gören kişinin aniden yaşayacağı bir olay yüzünden yataklara düşecek kadar hastalanacağına ya da parasal anlamda çok ciddi bir kayba uğrayacağına işaret eder.

Trafik Kazası Geçirip Kurtulduğunu Görmek

Rüyada trafik kazası geçirmek ve kurtulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin tatsız bir olay yaşayacağına fakat bu olayın etkilerinden çabuk kurtulup, rahata kavuşacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi maddi ya da manevi olarak sıkıntılı dönemlerden geçip, kayıplar yaşayacaktır ama yılmayarak ve mücadele ederek bu dönemi atlatacaktır. Rüyada trafik kazası görmek, rüyayı gören insanın akrabalarından bir tanesinin sağlık açısından rahatsızlanacağına işarettir. Bu rahatsızlık sonrasında da ameliyat geçirecektir. Rüyada görülen trafik kazası, rüyayı gören kişiye ait değilse, genellikle akrabayla alakalandırılır ve bu şekilde yorumlanır. Rüyada geçirilen trafik kazasını atlattığını görmek, rüyayı gören kişinin önemli bir sağlık sorunu yaşayacağına, bununla beraber hastalığı atlatarak eski sağlıklı günlerine kavuşması olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin önce hastalanıp daha sonra düzelmesi, sağlığına daha çok değer vermesini sağlayacaktır. Bu yaşanandan sonra rüyayı gören kişi sağlığına her zamankinden çok dikkat edecektir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git