Rüyada Vaşak Görmek

Rüyada Vaşak Görmek
10 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, kez okundu.

Vaşak, kedigillerden kuzey yarım kürede yaşayan sırtı kırmızımsı esmer renkli, karnı beyaz ve hafifçe siyah benekli, sivri kulaklı yırtıcı, keskin dişli, postu çok değerli, etçil bir memeli hayvandır. Vaşak görüldüğü duruma göre farklı şekilde yorumlanır.

Hayal Âleminde Yaşıyorsunuz

Rüyada Vaşak Görmek Vaşak görmek, rüya sahibinin hayal aleminde yaşadığına, zengin ve nüfuslu bir insanmış gibi görünmeye çalıştığına, katlar, yatlar sahibi olduğunu düşünüp, çok parası varmış gibi yaşamaya çalıştığına, gerçek ile hayali karıştırıp mutsuz bir insan olunacağına işarettir. Kurduğu hayal içerisinde kaybolup kendisine zarar verdiğine işarettir.

Özenti Olmaktan Kurtulacaksınız

Rüyada vaşak kovalamak Rüya sahibinin, özenti hayat hayallerinin kendisine verdiği zararı fark etmeye başlayacağına, bu özentiden kurtulmak için çaba harcayacağına, sahip olduğu hayatın kıymetini bileceğine, elindekilere şükretmeyi öğreneceğine gerçek hayatını kabullenmek için çaba harcayacağına ve kötü huylarından uzaklaşacağına işarettir.

Azimle Çalışıp Mükâfatlandırılacaksınız

Rüyada Vaşak Kürkü Görmek Rüya sahibinin, azimle çalışacağına, azim ve sabrının mükâfatı olarak eline çok büyük paralar geçeceğine, maddi anlamda rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, biriktirdiği malının mülkünün hayrını göreceğine, zenginliğinin değerini bileceğine, bu zenginlik sonucu güç kazanacağına, gücünü iyilik ve güzellik için kullanacağına işaret eder.

Yenilikler Hayatınızda Olacak

Rüyada Vaşak Yavrusu Görmek Yavru görmek her zaman için, yeniliğe ve müjdeye işarettir. Vaşak yavrusu, zorda olan bir insanın zorluklardan ve fakirlikten kurtulacağına, yeni bir iş kuracağına, evlilik yapacağına veya yeni bir çocuk sahibi olacağına, yeni doğan çocuğun veya kurulan işin hayırlara vesile olacağına yeni hayatında zorluk ve sıkıntı yaşamayacağına, büyüyen yavru gibi, malının mülkünün büyüyeceğine, iktidar ve güç sahibi olabilmek için, karşısına yeni fırsatlar çıkacağına, tüm fırsatları başarıya çevireceğine işarettir.

Düşmanlarınız Var

Vaşak Tarafından Isırılmak Rüyada bir vaşak tarafından ısırıldığını görmek, rüya sahibinin düşmanlarının arttığına, dost bildiği insanların fırsat kolladığına, çevresinde kıskanılan bir insan olduğuna işaret eder. Ancak kimsenin kendisine zarar veremeyeceğine,

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git