Rüyada Yatmak

Rüyada Yatmak
15 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, kez okundu.

Rüyada kişi yattığını görüyor ise iş yaşamında uzun süredir hayalini kurduğu ve planladığı şeylerin büyük bir başarıya ulaşması ve bol kazanç sağlayıp daha çok kazanacağı anlamına gelir. Dertlerin tasaların biteceğine her sorunun çözüme ulaşacağına ve iş hayatında kurulacak olan ortaklık ile ilgili iyi bir mevki sahibi olacağına delalet eder. İş hayatında rakiplerini yenilgiye uğratarak tüm sorunların üstesinden geleceğine ve aile ve aşk hayatında çok mutlu olacağına işaret eder.

Sıkıntılardan Uzaklaşacaksınız

Rüyada Yatmak, Rüyayı gören kişi yaşadığı ve çektiği tüm sıkıntıların yakın çevresi tarafından göreceği maddi manevi destek tarafından kurtulacağına ve iş hayatında büyük başarı kazanacağı tüm sıkıntılarından kurtulup çok mutlu olacağına işaret eder. Aynı zamanda rüyada yatmak aile ile ilgili problemlerin biteceğine bütün sorunların çözüme ulaşacağına ve iş hayatındaki arkadaşlar ile aile gibi olup mutlu olunacağına delalet eder.

Birisi ile Yattığını Görmek

Rüyasında birisi ile yattığını gören kişi ömrünün uzun olup ve aşk hayatında sadakat ile bağlı olacağına büyük bir aşk ile sadık olunacağına maddi manevi huzura ereceğine yorumlanır. Rüyasında kendisinin hastanede yattığını gören kişi hayırlı işlere adım atacağını ve iş hayatında yükseleceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişi kariyerinde yükselişe geçeceğine maddi anlamda bol kazanç elde edeceğine ve çok isteyip hayalini kurduğu eve sahip olacağı anlamına gelir. Rüyasında tertemiz bir yatakta yattığını gören kişi güzel bir tatile çıkacağı anlamına gelir. Çıkacağı tatilde karşılaşacağı insanlar ile ömür boyu dost kalacağına işaret eder. Ayrıca temiz bir yatakta yatmak rüyayı gören kişinin temiz ve ahlaklı bir kadın ile evleneceği anlamına gelir. Rüyasında bir kadın ile yattığını gören kişi yakın zaman içinde o kişi ile evleneceğine ve çok mutlu bir yuvaya sahip olacağına delalet eder. Rüyasında beraber yattığı kadın yaşlı ise o kadının akrabalarından biri ile evleneceğine işaret eder.

 

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git