Rüyada Yazı Yazdığını Görmek

Rüyada Yazı Yazdığını Görmek
5 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 2.204 kez okundu.

Rüyada yazı yazdığını görmek farklı biçimlerde yorumlanabilir. Bu yorumlarda sizi etkileyen gündelik olayları da dikkate almanız rüyanızı doğru yorumlamak açısından son derece büyük önem taşır. Rüyada yazı yazarken yazdığınız kağıt, kullandığınız kalem, mürekkebin rengi, kalemin yazıp yazmadığı ve ne yazdığınız da rüyayı yorumlarken göz önünde tutulması gereken etkenlerdir.

Rüyada Mektup Yazdığını Görmek

Rüyada mektup yazdığını görmek uzun süredir beklediğiniz iyi bir haberi yakın zamanda alacağınızı gösterir. Mektup yazmak aynı zamanda sevdiğiniz fakat eskisi kadar yakın olamadığınız dostlarınıza olan özleminizi simgeler. Rüyada mektup yazmak uzakta yaşayan bir yakınızdan gelecek güzel haberleri müjdeler.

Rüyada yazı yazdığını görmek okul ya da çalışma hayatınızda sizi bekleyen başarılara da bir işaret olabilir. Rüyada yazarak ders çalışmak ya da yazarak işlerinizi halletmek yakın zamanda gelecek hakkettiğiniz bir başarının işareti olabilir. Rüyanızda temiz ve beyaz bir kağıda yazı yazmanız yeni bir başlangıcın sizi beklediğine delalettir. Yapacağınız girişimlerde başarılı olacağınızı gösterir. Rüyanızda sararmış eski bir kâğıda yazı yazmak ise geçmişten gelen ve kapatmak istediğiniz bazı hesaplarınız olduğunu gösterir. Yazdıklarınız bu duygusal yükü en kısa zamanda içinizden atmak için çaba gösterdiğinizi simgelemektedir.

Rüyada Deftere Yazı Yazmak

Rüyada bir deftere yazı yazmak kafanızın son zamanlarda dolu olduğunu ve düzenlemek istediğiniz bazı işlerinizin olduğunu gösterir. Deftere yazmak bu işlerin hiç ummadığınız kadar kolay bir şekilde çözüleceğine ve sıkıntılarınızın son bulacağına işaret eder. Rüyada kalın bir deftere yazı yazmak son zamanlarda birikmiş çok fazla işiniz olduğunu ve bu işlerin sizi yorduğunu gösterir. Rüyada yeni ve ince bir deftere yazmak ise yeni girişimlerde bulunduğunuza ve bu girişimlerden olumlu sonuçlar alacağınıza işaret eder.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git