Rüyada Yüksek Bir Yerden Atladığını Görmek

Rüyada Yüksek Bir Yerden Atladığını Görmek
16 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 19.893 kez okundu.

Rüyada yüksek bir yerden atladığını görmek, rüya sahibi en sevdiği biri tarafından güven kaybı yaşayacağına işaret eder. Çevresindeki yakınlarından biri rüya sahibinin üzülmesi için kötü bir haber yollayacak ve rüya sahibinin güveni kırılacağına işaret eder. Bu kişide rüya sahibinin çok fazla sevdiği ve güvendiği biridir. Rüya sahibi hayal kırıklığı yaşayacak ve bir süre stresli olacağına işaret eder. Bunun yanı sıra, rüyada yüksek bir yerden atladığı gören kimse kötü dönem işaretine yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibi herkese güvenen biriyse bu kısa süreliğine bitecektir. Rüyada yüksek bir yerden atlamak genel olarak iyi anlamları taşımamaktadır. İş hayatınızda zorluklar yaşayacağınıza ve iş yerinizdeki bir kişiyle sorun yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Birinin Yüksek Bir Yerden Atladığını Görmek

Rüyada Birinin Yüksek Yerden Atladığını Görmek kimse dikkatli olması gerektiğini simgelemektedir. Bu rüya birçok anlam taşımaktadır. Ancak genel olarak iyi anlamları taşımaz. Eğer rüya sahibi dikkatli olmazsa mutsuzluk yaşayacağına ve stres nedeniyle sağlık problemlerine rastlayacaktır. Rüya sahibinin çevresindeki insanlara güvenmemeli ve onlarla iş ortaklığı yapmamalıdır. Aksi takdirde rüya sahibi kısa bir mutluluktan sonra düşecek ve strese girecektir.

Rüyada Yüksek Binadan Atlamak

Rüyada yüksek bir yerden atladığını görmek, rüyada yüksek binadan atlamak ile hemen hemen aynı anlamları taşımaktadır. Rüya sahibi bir kişiyle iş ortaklığı yaparsa, o kişi ona zarar verecek ve rüya sahibi hayal kırıklığı yaşayacağına yorumlanmaktadır. Rüya sahibi dikkatli olmalı ve güvenmediği kimseyle iş ortaklığı yapmamalıdır. Bunun yanı sıra, rüyada yüksek binadan atladığını gören kimse gereksiz yere riskler alacağı ve zora düşeceğini simgelemektedir. Rüya sahibinin eğer ani bir karar verirse, kötü sonuçlanacaktır. Bu nedenden dolayı rüya sahibi her konuyu mutlaka düşünmeli ve ani kararlardan kaçınmalıdır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git