Rüyada Zengin Olmak?

3 Aralık 2019 tarihinde eklendi, kez okundu.

Rüyasında zengin olduğunu gören kişinin üzerinde çok fazla kem göz var demektir. Bu kişinin ömür boyu hayatı mutlu geçse de kem gözlere dikkat etmesi gerekir.

Kendisinin rüyasında zengin olduğunu görmek uzun soluklu mutluluklara, başkasının zengin olduğunu görmek birinden fayda göreceğine işaret eder. Diğer yoruma göre ise haset duymakla yorumlanır. Fakir birini zengin görmek ise bu kişiye olan duygularının değişeceğine işaret eder. Rüyasında zengin olduğunu gören kişi dindar biriyse dünyevi hayatında dikkatli olması gerektiği ikaz edilir. Kişinin dine yönelmesine bir işaret olarak görülür bu rüya.

Rüyada Başkasının Zengin Olduğunu Görmek

Rüyasında başka birini zengin olarak görmek başka birine karşı kötü niyet beslemeye ve haset duymaya işaret eder. Çevresindeki insanlara karşı iyi niyetli olmaya teşvik eden bu rüya, dini vecibeleri erteleme ve dünya malı düşkünlüğüne karşı uyarıcı rüya niteliğindedir. Rüya sahibinin zengin olmadığı halde zengin olduğunu görmesi ise yakında elde edeceği kazancın elinden kaybolacağı anlamına gelir.

Rüyanın Psikolojik Anlamı

Rüyasında zengin olduğunu gören kişi varlık sahibi olmak için çok hırslanmıştır ve gecesini gündüzünü bu iş için ayırır. Sorumluluklarını yerine getiren ve kurnazlıkla işi olmayan kişilerin bu rüyayı görmesi tüm zamanını para kazanmaya harcamalarından kaynaklanır. Rüyada zengin olmanın psikolojik yorumu bir yandan da cinsel açıdan eksikliktir. Kişi cinsel yaşamında daha başarılı bir kişi olmak istiyordur.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git